Aktorius Richardas Gere'as vedė savo mylimąją

Richardas Gere'as ir Alejandra Silva
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-18 15:11
Amerikiečių aktorius Richardas Gere'as (68) ir jo mylimoji ispanų viešųjų ryšių specialistė Alejandra Silva (35) susituokė po trejų metų draugystės.

Ispanų žurnalas „HOLA!“ pranešė, kad pora savo santykius įteisino balandžio pradžioje. Į vestuvių šventę draugus ir artimuosius jie kviečia gegužės 5 d. Puota bus rengiama aktoriaus namuose Niujorke.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Spėlionės apie tai, kad pora susižadėjo, tapo karštomis 2017 metų pabaigoje, kai Richardas Gere'as ir Alejandra Silva apsilankė Ispanijos senate aptarti benamių problemas. Ar jiedu jau susižadėję, pora nepatvirtino.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Aktorius su Alejandra susipažino 2015-aisiais prabėgus keliems mėnesiams po išsiskyrimo su 55 metų aktore bei modeliu Carey Lowell, su kuria santuokoje vyras gyveno nuo 2002 ir susilaukė sūnaus Homero, kuriam dabar 17 metų. Vyras buvo vedęs ir modelį Cindy Crawford – kartu pora buvo nuo 1991-ųjų iki 1995-ųjų.

Alejandra Silva aktorių sutiko ir pati būdama skyrybų su vyru Govind Friedland sūkuryje. Iš pirmos santuokos moteris turi sūnų Albertą.

Interviu ji teigė, kad Richardas Gere'as yra „ypatingas vyras, kuris apvertė aukštyn kojomis jos gyvenimą“. Prieš sutikdama aktorių ji buvo praradusi vidinę šviesą ir džiaugsmą, o mylimasis suteikė prasmę. Gyvenimas su juo net primena kino filmą – taip džiaugėsi Alejandra Silva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai