Aktorius Ramūnas Rudokas projekto „Muzikinė kaukė“ kūrėjus paliko ant ledo

Ramūnas Rudokas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-30 12:35
Iki BTV projekto „Muzikinė kaukė“ finalo lieka visai nedaug, tad konkurencija tarp dalyvių vis didėja. Tačiau vienas projekto dalyvis, Žmonės.lt žiniomis, pasitraukė iš muzikinės kovos neįspėjęs net laidos prodiuserių.

Neseniai vykusio „Muzikinės kaukės“ filmavimo metu nepasirodė aktorius Ramūnas Rudokas, kuris iki tol sėkmingai kovojo dėl 20 tūkstančių litų prizo. Žmonės.lt šaltinių teigimu, jis nieko nepranešęs ir neįspėjęs tiesiog neatvyko į filmavimą.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Žmonės.lt susisiekus su laidą kuriančios prodiuserių kompanijos „Tymdrym“ vadovu Dominyku Kubiliumi, jis teigė, kad R.Rudoko pasitraukimas buvo labai netikėtas. „Jis pasitraukė dėl asmeninių priežasčių ir mums pavyko viską išspręsti taikiai, nors toks jo poelgis buvo netikėtas“, – Žmonės.lt sakė D.Kubilius.

Žmonės.lt žiniomis, R.Rudokas šiuo metu yra užsienyje, tą patvirtino ir prodiuseris D.Kubilius: „Taip jis šiuo metu yra ne Lietuvoje, bet jis užsienyje yra dėl tam tikrų asmeninių priežasčių.“

Su projektą palikusiu R.Rudoku susisiekti nepavyko.

Tačiau „Muzikinės kaukės“ rengėjai jau rado kuo pakeisti netikėtai dingusį aktorių. Vietoje jo projekte dalyvaus žavi ir talentinga atlikėja Irūna Puzaraitė.

Irūnos debiutą žiūrovai išvys jau šį ketvirtadienį, sausio 31-ąją, 20.30 val. per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai