Aktorius Oskar Wygonowski: „Tinderis pakeitė gyvenimą!“

Laidos svečias – Oskar Wygonowski / K. Mankausko nuotr.
Šaltinis: Žinių radijas
AA

Oskar Wygonowski – jaunas aktorius. Pats juokaudamas sako, kad yra tipinis Lietuvos lenkas. O šią Lietuvos lenko etiketę jis daug ir dažnai naudodavo, kaip pasiteisinimą, kodėl kažkas nepasisekė. Blogai suvaidinau? Nes Lietuvos lenkas! Negavau vaidmens? Nes Lietuvos lenkas.

Jaunasis aktorius sako, kad tai pažinčių programėlė „Tinder“ jam padėjo suprasti, ko jis nori gyvenime.

„Kaip ir dauguma, matyt, jaunų žmonių, buvau instaliavęsis tinderį. Ir ją bemaigant, supratau, kad visiškai nesupratau, pagal kokius kriterijus aš į kairę pasuku, į dešinę pastumiu. Ir taip pradėjau analizuoti, kokios merginos keliauja į kairę, o kokios į dešinę. <...> Pradėjau analizuoti, kokie yra mano pasirinkimai. Ir pagal tai, ką aš sakau viešai, ir tai, ką aš darau tinderyje, tai buvo dvi skirtingos pozicijos. Ir pasakiau ne, Oskarai, negalima meluoti. Tinderis buvo pašalintas ir tai buvo labai gera pamoka. Tinderio taisyklė pas mane yra – ar aš važiuoju autopilotu, ar aš kontroliuoju tai, ką aš darau“, – atvirauja Oskar.

Kaip nemeluoti sau ir dažniau pasidžiaugti dalykais, kuriuos jau turime, o ne liūdėti dėl to, ko neturime – „Žinių radijo“ laidoje „Ką žmonės dirba?“. 

Skaitykite daugiau