Aktorius Orlando Bloomas gimtadienį atšventė su tėvu, kurį pažino tik sulaukęs 13 metų

Orlando Bloomo gyvenimas tėvas Colinas Stone'as užima svarbią vietą / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-18 08:00
Filmų „Žiedų valdovas“, „Karibų jūros piratai“ žvaigždė Orlando Bloomas sausio 13 d. šventė 41-ąjį gimtadienį. Be triukšmingų vakarėlių šis vyras paprastai neapsieina, ne išimtis ir ši gimimo diena.

Didžiojoje Britanijoje gimęs aktorius šventę surengė Maroke – pakvietė draugus ir savo tėvą Coliną Stone'ą.

Orlando ir Colino ryšys būtų puikus siužetas kvapą gniaužiančiam filmui. Iki 13-os metų Orlando Bloomas manė, kad jo tėvas – advokatas ir legendinis kovotojas už žmogaus teises Pioetų Afrikoje Harry Bloomas. Jis mirė nuo insulto, kai berniukui buvo ketveri metai. Kai berniukas sulaukė 13-os, jo mama Sonia Constance Josephine nusprendė sūnui ir vyresnei jo seseriai Samanthai atskleisti tiesą: iš tiesų vaikų tėvas yra šeimos draugas Colinas Stone'as. Ponas Harry Bloomas negalėjo turėti vaikų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Sunku net suvokti, ką reiškia būnant 13 metų sužinoti, kas tikrasis tavo tėvas, – žurnalui “Details„ yra kalbėjęs aktorius. – Staiga paaiškėjo, kad mano tikrasis tėvas visuomet buvo šalia manęs, ir tai – Colinas. Kai mirė tėvas, kurį maniau juo esant, Colinas man tapo dar kai kuo daugiau – gynėju, jis labai mane saugojo“.

Pats Orlando Bloomas turi septynerių metų sūnų Flynną Christopherį, kurio susilaukė su buvusia žmona modeliu Miranda Kerr.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai