Aktorius Orlando Bloomas atsiprašė merginos, kuri buvo atleista iš darbo po nakties su garsenybe

Orlando Bloomas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-27 20:13
Tikras džentelmenas išeina tyliai, bet pasirūpina savo meilužių jausmais. Šią nerašytą taisyklę prisiminė britų aktorius Orlando Bloomas (40).  

Dėl jo iš darbo buvo atleista 21 metų padavėja Vivianna Ross „už nederamą elgesį su klientu“.

Neseniai Londone aktorius su filmavimo komanda dalyvavo filmo „Slaptasis agentas“ reklaminėje kampanijoje. Visi apsistojo viešbutyje „Chiltern Firehouse“. Tarp aptarnaujančiųjų svečius buvo ir Vivianna Ross.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Merginą Orlandas Bloomas pasikvietė į savo numerį. Jiedu praleido naktį, rytą aktorius išskubėjo su reikalais ir išvyko iš miesto nebeužsukęs į viešbutį. Nuogą padavėją lovoje aptiko viešbučio vadybininkas – jis darbuotoją ir atleido už netinkamą elgesį.

Sužinojęs apie susiklosčiusią situaciją, Orlando Bloomas per viešbučio administraciją susirado Viviannos Ross telefono numerį ir paskambino paklausti, kaip ji jaučiasi.

Merginos draugai išplepėjo pokalbio detales. Orlando pasakęs, kad jam labai gaila, jog taip nutiko ir atsiprašė. Jis sakė nesitikėjęs tokios baigties, manė, kad kartu praleistos nakties nuotykis liks tik tarp dviejų žmonių.

Pasak plepių šaltinių, Vivviana Ross nesigaili dėl nutikimo, kaip tik pasidžiaugė, kad aktorius yra puikus meilužis.

Mergina sulaukė žiniasklaidos dėmesio, jau svarstoma ar tik vienos nakties nuotykis neišeis į naudą – galbūt Viviannai Ross bus pasiūlytas darbas kine. Mergina iš Rumunijos ir atvyko į Londoną norėdama įsisukti į kino industriją, visaip bandė atkreipti į save dėmesį. Kol kas vienas iš akivaizdžių būdų – provokuojančios nuotraukos „Instagram“ paskyroje.

2015 m. Vivianna Ross Miunchene baigė aukštąją kino ir televizijos mokyklą, neseniai atliko nedidelę rolę filme „One Shot Left“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai