Aktorius Mindaugas Papinigis buvo didelis serialo „Santa Barbara“ gerbėjas

Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Papinigis / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-01 11:57
Aktorius Mindaugas Papinigis, kurį visi atpažįsta vien išgirdę balsą, dažniausiai vaidina blogiukus arba „marozus“, kuriuos, kaip pats sako, beveik visada filmuose nužudo. Paklaustas, kaip į tokius vaidmenis reaguoja jo artimieji ir draugai, Mindaugas tik šypsosi – „jie priprato“.

„Man buvo gal kokie aštuoneri metai. Pamačiau filmą „Kobra“ su Sylvesteriu Stallone. Jis ten šaudė iš automato. Pabandžiau ir aš pakartoti tą judesį ir supratau – čia man“, – TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui pasakojo aktorius.

Laidos vedėjai kartu su Mindaugu prisiminė ir kitus jų jaunystėje populiarius filmus ir serialus – „Be namų negerai“, „Santa Barbara“ bei įspūdingiausias scenas.

„Tiek prisiminimų! Visi dėl to sirgo. Ir kai Sisi atsigavo iš komos... Juk tai buvo dienos tema. Buvo galima rašyti straipsnį apie tai ir tai būtų skaitomiausias straipsnis“, – emocingai kalbėjo M.Papinigis.

Jis papasakojo, kad ruošdamasis naujam vaidmeniui dažniausiai labai smulkmeniškai apgalvoja personažo buitį – kaip jis valosi dantis, ką valgo ir panašiai. Tiesa, laidos vedėjai juokavo, kad dažniausiai Mindaugo personažus vis tiek nušauna nespėjus išsivalyti dantų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai