Aktorius Michaelas Douglasas didžiuojasi savo tikrais ir išgalvotais vaikais

Kirkas Douglasas su žmona Anne ir sūnaus Michaelo šeima – jo žmona Catherine Zeta-Jones bei vaikais Dylanu ir Carys / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-04 13:06
„Oskaro“ laureatas, aktorius Michaelas Douglas džiaugiasi, kad jo vaikai renkasi aktorystės kelią ir tokiu būdu ketina pratęsti šeimos tradiciją. 73 metų amžiaus kino žvaigždė pasekė savo legendinio Holivudo aktoriaus Kirk Douglas pėdomis ir prilygo jo pasiekimams, suvaidinęs pagrindinius vaidmenis tokiuose filmuose, kaip „Romanas su brangakmeniu“, „Volstrytas“, „Rouzų šeimos karas“ ar „Esminis instinktas“.

Ateityje, M. Douglasas ir jo žmona, aktorė Catherine Zeta-Jones, bei du jų paaugliai vaikai, septyniolikmetis Dylan ir penkiolikmetė Carys, žada vystyti šeimos kino verslą.

Panašiai, „Marvel“ kino visatoje, daktaro Henko Pymo, pirmojo „Skruzdėliuko“ kostiumo įkūnytojo vaidmenį atliekantis aktorius M. Douglas taip pat didžiuojasi savo dukra – Vapsva, kurios vaidmenį atlieka aktorė Evangeline Lilly.

Paklaustas kas laimėtų kovą tarp dviejų mažiausių „Marvel“ kino visatos herojų – Skruzdėliuko ir Vapsvos – Michaelas Douglasas net neabejodamas pasakė, jog Vapsva.

„Greičiausiai laimėtų Vapsva, nes ji buvo gerai apmokyta.“ – teigė M. Douglas.

„Aš esu jos tėvas. Tikroji Vapsva, Michelle Pfeiffer, buvo jos mama. Kadangi Skotas, kurį vaidina Paul Rudd, pateko į superherojų pasaulį netyčia – jis buvo įsilaužėlis, kuris pavogė mano Skruzdėliuko kostiumą. Jis tiesiog mokosi, kaip viską atlikti, kur ji (Vapsva) visa tai turi.“ – savo sprendimą paaiškino aktorius.

Sunku nesutikti – Vapsva gavo sparnus ankščiau nei Skruzdėliukas ir nėra jokių abejonių, kad tikroji kino studijos „Marvel“ naujausios dalies „Skruzdėliukas ir Vapsva“ žvaigždė gali tapti būtent aktorė E. Lilly.

Paprašytas atsakyti pats Skruzdėliukas (akt. Paul Rudd), kas atsitiktų, jei jis ir Vapsva kovotų vienas prieš kitą, aktorius juokaudamas atsakė: „Aš net nenoriu apie tai pagalvoti.“

Byla baigta, pergalė atitenka Evangeline Lilly.

Nuotykių filmo „Skruzdėliukas ir Vapsva“ pasaulinė premjera jau liepos 6 d.

Filmo anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai