Aktorius Michaelas Douglasas buvo priverstas aiškintis vaikams dėl pranešimų apie šeimos skyrybas

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-03 20:50
Holivudo aktorius veteranas Michaelas Douglasas buvo priverstas perspėti savo vaikus dėl žiniasklaidoje pasirodžiusių melagingų pranešimų apie jo ir jų motinos Catherine Zeta-Jones skyrybas.

Žiniasklaida Holivudo poros santykiais susidomėjo vasario mėnesį, kai vienas amerikiečių bulvarinis laikrašis publikavo pranešimą, iš kurio buvo galima spėti, kad M.Douglasas paliko velsietę aktorę.

Nors aktoriaus atstovas paneigė gandus apie būsimas skyrybas, M.Douglasas atskleidė, kad šį klausimą turėjo aptarti ir su savo mažamečiais vaikais: 12-mečiu Dylanu ir 10-mete Carys.

„Neseniai bandžiau vaikams pasiaiškinti dėl „National Enquirer“ pasirodžiusios istorijos apie mano ir Catherine skyrybas. Paskiau: „Vaikai, galite išgirsti tokią istoriją, bet tai netiesa, nors galbūt kai kurie tėvai arba vaikai mokykloje gali ką nors pasakyti, taigi, nenoriu, kad užkibtumėte. Tai tiesiog netiesa“, – sakė jis interviu britų žurnalui „Event“.

„Dylanas pažvelgė į mane ir pareiškė: „Nori pasakyti, kad čia kaip ir tas pranešimas, kad po trijų savaičių turėtum mirti, tėti?“, – pasakojo aktorius.

M.Douglasas ir toliau tvirtina, kad jo santuoka  yra tvirta.

„Esame laimingi... Catherine yra ne tik graži moteris, ji gerai išlaiko pusiausvyrą... Esu dėkingas, kad ją sutikau“, – sakė M.Douglasas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai