Aktorius Matthew McConaughey dėl AIDS sergančio vyro vaidmens tapo liguistai lieknas

Aktorius Matthew McConaughey – anksčiau ir dabar / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-10 09:12
Anksčiau visuomet gyvybingumu švytėjęs aktorius Matthew McConaughey (42) jau keletą mėnesių atrodo nukamuotas, apsirgęs ir liguistai lieknas. Tokiems drastiškiems pokyčiams vyras ryžosi dėl naujo vaidmens.

Kaip nurodė People.com, šiuo metu su žmona Camila trečiojo vaikelio gimimo laukiantis aktorius pastaruoju metu tapo neatpažįstamas.  Apie 14 kilogramų per paskutines savaitęs numetęs M.McConaughey šitaip stengiasi dėl vaidmens filme „The Dallas Buyer's Club“. Kino juosta papasakos tikrais įvykiais paremtą istoriją apie vyrą, sergantį AIDS devintojo dešimtmečio viduryje. Herojus mėgins savo gyvenimą pailginti eksperimentiniais vaistais nuo ŽIV.

Šokiruojančiai liekno M.McConaughey nuotraukas pamatyti galite paspaudę čia.

„Aš ir neturėčiau atrodyti sveikas, kai numesiu tiek svorio. Kita vertus, tai ne tik fizinis, bet ir protinis apsivalymas. Geriu daug arbatų. Praeina kuris laikas, kol organizmas suvokia, kad nepamaitinsi jo ir jis turi gyventi iš savęs, deginti jau sukauptus resursus“, – dar vasarą viename interviu sakė aktorius.

M.McConaughey kūnas pastaruoju metu patyrė rimtų pokyčių – filmuojantis viename iš naujausių filmų, šiemet išleistoje juostoje „Magiškasis Maikas“, aktoriui, priešingai, teko valgyti penkiskart per dieną, kad vyras priaugtų masės ir išryškėtų seksualūs jo raumenys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai