Aktorius Mattas Damonas tik per plauką išvengė akistatos su žudiku-maniaku

Mattas Damonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-11 12:00
JAV, Marilando valstijoje, gyvenantis vyras Danas Easteris Helovino naktį ketino įsilaužti į Holivudo aktoriaus Matto Damono namus ir jį nužudyti, praneša satyrinis naujienų portalas Theonion.com. Maniakas buvo sučiuptas dar nespėjęs pasiekti aktoriaus, daugeliui pažįstamo kaip slaptasis agentas Džeisonas Bornas, namų.

Kaip praneša satyrinis naujienų portalas Theonion.com praneša, kad D.Easteris keletą savaičių internete ieškojo savo mėgstamo aktoriaus namų adreso ir pagaliau jį surado. Iš Marilando nukeliavęs į Holivudo kalvas, vyriškis ketino įsibrauti į Matto Damono namus. Tačiau priartėjęs prie trilogijos „Bornas“ žvaigždės namų, maniakas pasimetė ar tikrai namas yra būtent aktoriaus, todėl norėdamas pasitikslinti adresą jis paskambino pagalbos telefonu.

Danas Easteris pagalbos centro operatorei papasakojo, kad jam būtina sužinoti Matto Damono adresą, nes jis ketina aktorių nužudyti, nukirpti jo plaukus, o visa tai padaręs nori pernakvoti žvaigždės vonioje. Žinoma, vyriškis kaipmat buvo sučiuptas policijos pareigūnų.

Maniakas aiškino, kad pasikėsinti į Matto Damono gyvybę nusprendė tuomet, kai 200 kartų peržiūrėjo filmą „Oušeno vienuoliktukas“, kuriame aktorius vaidino. „Aš labai myliu Mattą Damoną, bet tuo pačiu noriu, kad jis dingtų nuo žemės paviršiaus“, – kalbėjo D.Easteris.

Teisėsaugos pareigūnai aiškinasi, ar D.Easteris yra pakaltinamas. Tuo tarpu, aktorius Mattas Damonas komentarų apie pasikėsinimą nepateikė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai