Aktorius Mattas Damonas ketina atnaujinti santuokos įžadus prabangioje puotoje Sent Lusijos saloje

Aktorius Mattas Damonas su žmona Luciana Bozan Barroso / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-07 10:31
Aktoriaus Matto Damono (42) ir žmonos Lucianos Barroso (37) namuose vyksta pasiruošimo darbai, mat pora ketina po keleto dienų atnaujinti savo vestuvinius įžadus.

Kaip pranešė Glamourmagazine.co.uk, filmų apie Borną žvaigždė kartu su šeimos nariais bei draugais, tarp kurių ne vienas žinomas veidas: aktoriai George‘as Clooney su širdies drauge Stacy Keibler, Benas Affleckas su žmona Jennifer Garne, ketina keliauti į Karibus, kur pora atnaujins savo įžadus.

Ceremonija turėtų kainuoti sutuoktiniams apie milijoną JAV dolerių ir, anot šaltinių, bus rengiama viename iš Sent Lusijos salos kurortų.

Pirmieji gandai, neva aktorius ketina atnaujinti įžadus, pasklido dar šių metų vasarį. Pora 2005 m. susituokė kuklioje ceremonijoje, kurioje dalyvavo tik patys artimiausi draugai ir šeimos nariai, todėl šį kartą norima atsigriebti ir surengti didelę šventę.

2011 m. aktorius teigė, kad jo ir žmonos vedybinio gyvenimo niekada netemdo dramos bei konfliktai ir jis džiaugiasi, kad sutiko savo svajonių moterį, kuri tapo nuostabia mama jo vaikams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai