Aktorius Markas Wahlbergas į tatuiruočių naikinimo procedūras vedėsi savo vaikus

Markas Wahlbergas su dukra Ella Rae / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-24 07:00
Aktorius Markas Wahlbergas prisipažino privertęs savo vaikus kentėti nemalonius vaizdus tam, kad parodytų jiems, koks blogis yra tatuiruotės. Pats jis šią pamoką išmoko patirdamas nemenką skausmą.

Per savo gyvenimą pasidaręs, kaip pats sako, „šešias ar septynias“ tatuiruotes, 40-metis aktorius M.Wahlbergas šiuo metu stengiasi visų jų atsikratyti. Į tatuiruočių naikinimo procedūras žinomas aktorius vedėsi ir 8-erių dukrą Ella Rae bei pusšeštų metų sūnų Michaelą.

„Visos tatuiruotės man kažką reiškia, jų turėjau ir asmeninių, ir profesinių. Tačiau nenoriu, kad mano vaikai darytųsi tatuiruotes. Norėjau savąsias išsinaikinti iki 2010-ųjų, kai vaidinau filme „Kovotojas“, nes labai įkyrėjo kaskart jas dangstyti grimu“, – laidoje „Today“ sakė M.Wahlbergas.

Aktorius prisipažino ėmęsis gana drastiškų priemonių norėdamas atbaidyti vaikus nuo tatuiruočių ateityje. „Pasiėmiau vyriausiuosius su savimi į procedūras. Norėjau, kad jie pamatytų, kaip kenčia jų tėtis, kuriam naikinamos tatuiruotės“, – sakė keturis vaikus turintis M.Wahlbergas. Jis, beje, yra ne tik aktorius, bet ir restorano savininkas.

„Nenoriu, kad mano vaikus įtrauktų pramogų verslas, dėl to stengiuosi sukurti savo verslą kitose srityse. Jei jie pajus aistrą aktorystei, aš juos palaikysiu, tačiau padarysiu viską, kas įmanoma, kad jie gyvenime pasuktų kitu keliu“, – tvirtino garsus vyras.

Be vyriausios dukros Ellos Rae ir sūnaus Michaelo, jis dar turi 3-ejų sūnų Brendaną Josephą ir 2-ejų dukrą Grace Margaret. M.Wahlbergas ne sykį yra sakęs, kad užvis svarbiausia jam – tėvystė. Tą jis pakartojo ir naujausiame interviu. „Jei man pasiseks kaip verslininkui, bet būsiu prastas tėvas, vadinasi, viskas veltui. Būti tėvu – svarbiausias vaidmuo mano gyvenime“, – teigė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai