Aktorius Markas Wahlbergas atsiprašė už žeidžiančius komentarus apie rugsėjo 11-osios įvykius

Markas Wahlbergas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-19 17:49
Ketvirtadienį garsusis aktorius Markas Wahlbergas atsiprašė už savo daug kritikos sulaukusį komentarą, kad įvykiai būtų pasisukę visiškai kita linkme, jei 2001 metais rugsėjo 11 dieną jis būtų skridęs vienu iš tų lėktuvų, kurie rėžėsi į Niujorke esančius Pasaulio prekybos centro pastatus, – praneša reuters.com.

„Jeigu mes su vaikais būtumėm buvę tame lėktuve, viskas būtų pakrypę visiškai kita linkme. Pirmosios klasės sektorius būtų paplūdęs krauju ir aš visus nuraminčiau sakydamas, kad mes kur nors saugiai nusileisime“, – kalbėjo aktorius interviu žurnalui „Men's Journal“, kuris spausdinamas naujausiame numeryje.

Kino juostos „Kovotojas“ (angl. „The fighter“) žvaigždė, pasirodo, iš tiesų turėjo skristi viename iš teroristų užgrobtų lėktuvų, būtent dėl to aktorius ir pasakė anksčiau minėtą frazę.
Tačiau, kai žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad viena rugsėjo 11-osios aukos našlė šiuos jo komentarus pavadino „nepagarbiais“, M.Wahlbergas suskubo viešai atsiprašyti.

„Iš tiesų būtų juokinga net pradėti spekuliuoti tokiais dalykais, todėl manau, kad neatsakingai pasielgiau spėdamas, jog būčiau daręs ką nors kitaip nei to lėktuvo keleiviai. Labai atsiprašau aukų artimųjų už tai, kad taip atsakydamas pasirodžiau nejautrus, nes to tikrai nenorėjau", – rašoma aktoriaus pareiškime.

15min.lt

Naujausi straipsniai