Aktorius Marius Jampolskis prieš artėjantį pasirodymą: „To neįmanoma suvaidinti“

Marius Jampolskis / Raimundo Adžgausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Populiariausio šeštadienio projekto „Muzikinė kaukė“ laidose į Lietuvos ir pasaulinio lygio atlikėjus įsikūnijusios garsenybės dažnai tampa nebeatpažįstamos. BTV eteryje jau tapęs Mikhailu Boyarsky, Marijonu Mikutavičiumi ir Vytautu Kernagiu, aktorius Marius Jampolskis šį šeštadienio vakarą taip pat stebins savo virsmu – garsus vyras priėmė iššūkį įkūnyti scenos legendą Franką Sinatrą.

Aktorius M.Jampolskis šio šeštadienio laidoje parodys milžiniškas pastangas ir darbą analizuojant ne tik F. Sinatros pasirodymus ant scenos, bet ir dainininko charakterio savybes. „Jis – ypatingai savo autoritetą jaučiantis žmogus. Tuo pačiu metu labai jautrus ir tai pasimato iš jo tam tikrų psichofizinių savybių bei kūno kalbos, – sakys „Muzikinės kaukės“ dalyvis, laidoje atliksiantis kūrinį „New York, New York“.

Marius Jampolskis - Franko Sinatros vaidmenyje muzikiniame šou / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.

„Mariau, tu buvai didžiausias mano šiandienos nustebimas. Praėjusiais šeštadieniais aš tave kažkaip vertinau įvairiai – ir gerai, ir nelabai. O šiandien tu man labai patikai, čia buvo labai sudėtinga“, – pagyrų M. Jampolskiui negailės Vytenis Pauliukaitis. Tiesa, ir pats aktorius prieš pasirodymą tikins, kad įsikūnijimas į Franką Sinatrą – kol kas vienas didžiausių iššūkių šiame projekte: „Jis ne tiek dainuoja, kiek kalba natomis ir tas kalbėjimas turi tokį svorį, kurio neįmanoma suvaidinti.“

Niekada žodžio kišenėje neieškanti Livija Gradauskienė liks taip sužavėta Mariaus pasirodymu, kad po jo ištars vos porą sakinių. „Net Livijai pritrūko žodžių, todėl, kad tai buvo tiesiog puikus pasirodymas, – nuomonę išsakys Inga Valinskienė. – Ko gero, prieš kokius dešimt metų tu taip nedainavai. Išties, matosi, kad nebebijai daryti daugelio dalykų, kurių, būdamas neprofesionaliu dainininku, galėtum ir bijoti. Tai labai žavu.“

Šio šeštadienio „Muzikinėje kaukėje“ Aistė Lasytė įkūnys Nelę Paltinienę, Gražvydas Staigvilas – Elvį Preslį, Kotryna Juodzevičiutė – Rihanną, Paulius Bagdanavičius – Vilių Tarasovą, Dileta Meškaitė-Kisielienė virs Pharell Williams, Neringa Nekrašiūtė – Veronika Povilioniene, Edgaras Lubys – Egidijumi Dragūnu-SEL, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė įsikūnys į Alanis Morissette, Žygis Stakėnas – į bendrapavardį Virgį Stakėną. Populiariausias įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

Skaitykite daugiau