Aktorius Mantas Ben pristato naują dainą ir video: „Išsakiau tai, kas turėjo būti išsakyta“

Saulius Baradinskas ir Mantas Ben / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-10 13:00
Projektas „Sapiens Music“ drauge su Žmonės.lt kviečia pasinerti ne tik į muziką, bet ir atrasti naujas atlikėjų spalvas. Kiekieną kartą jausmingos premjeros beldžiasi į klausytojų širdis, tad šįkart ne ką mažiau giedromis natomis vasarą pasitikti kviečia atlikėjas, aktorius Mantas Ben su daina „Tris kartus“.

Pasak Manto, „Tris kartus“ – labai vasariška daina, kuri turi tokį rimtą tempą ir pačią emociją, kad klausantis šio kūrinio tiesiog norisi linguoti.

„Sapiens Music“ komanda įrašinėjimo metu visą dainą tą ir darė – lingavo galvomis“, – juokiasi Mantas Ben.

Daina „Tris kartus“ gimė labai paprastai ir labai greitai,  Mantui prireikė vieno vakaro.

„Ją įkvėpė knyga „Mažasis Princas“. Kartais taip jau nutinka, kad vienos ar kitos frazės negali išmesti iš galvos. Išsakiau, kas turėjo būti išsakyta“, – Žmonės.lt sako Mantas.

Mantas Ben / Pauliaus Butkaus nuotr.
Mantas Ben / Pauliaus Butkaus nuotr.
Dainą jis skiria savo draugei, nors pripažįsta, kad karantino laikotarpiu ji tapo tiesiogiai aktuali visiems.
 
„Juk negalėjome apsikabinti, negalėjome turėti artimo kontakto. Kūrinys lai būna visų ir visiems, kas jį paklauso ir įsideda į savo grojaraštį“, – sako vaikinas.
 
Video Mantas, kaip ir kiekvienas atlikėjas projekte, palieka žinutę. Ant lentos jis užrašo „Noriu būti panašus į tave“.
„Tai – viso mano albumo žinutė. Noriu paraginti nebijoti pasiimti iš kitų tai, kas gražiausia, kas geriausia. Asmeniškai aš noriu būti į daug ką panašus. Į savo tėvus, draugus, autoritetus ir su tuo viskas yra gerai. Niekada netapsi toks pat. Čia tikrai nekalbu apie kopijavimą...“
 
Mantas sako, kad antro dublio filmuojantis jam neprireikė. Video iš pirmo karto gavosi šviesus, pozityvus ir paprastas.
Manto Ben žinutė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Manto Ben žinutė / Pauliaus Butkaus nuotr.
„Man patinka, kai gaunasi taip, kaip gaunasi ir nieko ten nebereikia taisyti. Toks buvo ir šis pasirodymas. Režisierius Saulius Baradinskas su komanda pasiūlė projekte sudalyvauti antrą kartą. Pirmasis pasirodymas buvo visai kitoks, nenorėjau kartotis, todėl pasirinkau priešingą kūrinį. 
 
Mantas Ben / Pauliaus Butkaus nuotr.
Mantas Ben / Pauliaus Butkaus nuotr.
Tokie dainų atlikimai visada yra ypatingi. Man, kaip aktoriui, jie  – labai įdomūs. Dainą pradedi dėlioti kaip monologą ir ištikrųjų bandai pasakoti kažkokią istoriją. Kartais koncertuose su žiūrovais ta dainos žinutė pasimeta tarp viso šurmulio, šviesų ir panašių dalykų. O čia esi tik tu ir kamera“, – kalba Mantas.
 
Mantas Ben – „Tris kartus“:

Naujausi straipsniai