Aktorius Liamas Neesonas išsirengė rinkdamas lėšas krūties vėžio tyrimams

Liamas Neesonas / „Youtube“ stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-04 16:50
Garsus airių aktorius Liamas Neesonas (60) įrodė, kad turi užtenkamai drąsos, humoro ir geros valios – pasirodydamas populiariame Ellen DeGeneres pokalbių šou ne pirmos jaunystės vyras nusirengė iki trumpikių kilnaus tikslo labui.

L.Neesonas iššūkiui ryžosi paprašytas paremti kampanijai, kurios metu E.DeGeneres renka lėšas krūties vėžio tyrimams. Aktorius televizijos eteryje sutiko dalyvauti nuotaikingame ir šlapiame žaidime. Vos pasirodęs studijoje žinomas vyras nudžiugino moteriškąją žiūrovių dalį rožiniu chalatėliu ir ryškiai rožinėmis trumpikėmis.

Šmaikštaus „GunkTank“ pavadinto žaidimo metu L.Neesonas buvo pasodintas į stiklinę kabiną, o į taikinį mėtydama nuo vėžio pagijusi šou viešnia ir E.DeGeneres stengėsi pataikyti į patį centrą. Pataikius į centrą garsus aktorius buvo apipiltas vandeniu.

Pagal taisykles viešnia turėjo pataikyti į patį taikinio centrą – už tai vėžio tyrimams būtų atseikėta 10 tūkst. JAV dolerių, tačiau L.Neesonas sumanė sumą padidinti. „Jei nusimesiu chalatą, ar 10 tūkstančių virs 20?“ – paklausė jis ir sulaukė teigiamo E.DeGeneres atsakymo, tad vienomis trumpikėmis į kabiną žengęs aktorius uždirbo net 20 tūkst. JAV dolerių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai