Aktorius Leonardo DiCaprio daro „ilgą ilgą“ pertrauką karjeroje

Leonardo DiCaprio / Kadras iš filmo „Ištrūkęs Džango“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-21 10:51
Lietuvos kino teatruose penktadienį pasirodysiančio Quentino Tarantino filmo „Ištrūkęs Džango“ žvaigždė, aktorius Leonardo DiCaprio (38) savo karjeroje nusprendė padaryti pertrauką. Per paskutinius dvejus metus trijuose filmuose vienu metu besifilmavęs aktorius jaučiasi išsekęs ir ketina pailsėti ne tik nuo aktorystės, bet ir nuo Holivudo.

„Esu tiesiog išsunktas tarsi skuduras. Noriu ilgos, ilgos pertraukos. Per praėjusius dvejus metus aš filmavausi trijose juostuose, tad esu ne tik fiziškai bet ir profesiškai išsekęs“, – kalbėjo aktorius vokiečių laikraščiui „Bild“.

Primename, kad nuo 2011-ųjų aktorius pagrindinius vaidmenis atliko filme „Didysis Gatsbis“ (2013 m.) ir Martino Scorseses juostoje „Volstryto vilkas“ (2013 m.),  o filme „Ištrūkęs Džango“ (2012) atliko antraplanį vaidmenį.

Konkrečiai kokio ilgumo yra „ilga, ilga pertrauka“, dar nėra aišku, tačiau laikraštis praneša, kad laisvą laiką aktorius skirs savo pomėgiui – kovai už aplinkosaugą. „Norėčiau nors šiek tiek pagerinti pasaulį, tad skraidysiu skersai išilgai jo, darydamas gerą aplinkai“.

Skeptikams, manantiems, kad „žaliasis“ Leonardo požiūris  tik dėl akių, teks nusivilti. Mat ant savo prabangaus namo jis įtaisė saulės energijos kolektorių, vairuoja elektra varomą mašiną, kruopščiai rūšiuoja atliekas ir daro panašius dalykus.

Aktorius taip pat pripažino, kad atsipalaiduoti jam geriausiai sekasi, kuomet jis elgiasi „tarsi visiškas idiotas“. Tai pavyksta tik su draugais, kurie gyvena Los Andžele ir kurių aktorius nebuvo aplankęs ilgiau nei pusantrų metų.

„Aš labai rimtai žiūriu į savo darbą. Aikštelėje juo ir gyvenu. Taigi dabar aš pagaliau galėsiu atsipūsti, pasėdėti su draugais, kalbėti niekus ir elgtis tarsi visiškas idiotas. Tai man yra geriau už bet kokią terapiją“, – sakė Leonardo DiCaprio.

Jūsų akims – filmo „Ištrūkęs Džango“ anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai