Aktorius Leonardas Pobedonoscevas atsisveikino su močiute: „Verkiu ramybėje ir laimėje, kad esu jos anūkas“

Leonardas Pobedonoscevas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-05 13:43
Aktoriaus Leonardo Pobedonoscevo šeimoje – netektis. Ketvirtadienį, likus mėnesiui iki 88-ojo gimtadienio, aktorius atsisveikino su mylima močiute Zinaida.

Liudną žinią Leonardas pranešė socialinio tinklo paskyroje. L. Pobedonoscevas pasidalijo anapilin iškeliavusios močiutės nuotrauka ir skyrė jai šilčiausius žodžius. 

„R.I.P. Mano Miela, Mylima, Artima, Siela – „Babusia“. Siūlas gyvybės įtrūko jau vakar – spalio 4-ą , lygiai mėnuo iki 88-ojo gimtadienio. Širdis pakuždėjo... Paskambinau, atlėkiau, iškviečiau, nuvežė, dare viską ką galėjo. O aš jutau jos susitaikymą, mačiau ramybę jos skaisčių ašarų žydrose akyse. Verkiu ramybėje ir laimėje, kad esu šios babusios anūkas. Daug metų ,dėl Altshaimerio ligos, atmintis šmaikštavo ir ji kas kelias minutes kartodavo pasakojimus ir vis pridurdavo :„Dievulėliau koks tu maloningas. Tokią sunkią vaikystę, paauglystę turėjau ir kokia aš dabar LAIMINGA ir Viskas ,kas vyksta, tik į gera“. Zinaida Grigorjeva 1930-2018 P.S.vakar buvo saulė ir lietus ir vėjas ir kažkur vaivorykštė ir Viskas Vienu Metu“, – rašė aktorius. 

Naujausi straipsniai