Aktorius Jude'as Law su žmona Phillipa netrukus sulauks šeštosios atžalos

Phillipa Coan ir Jude'as Law
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-21 09:55
Holivudo širdžių ėdiko, aktoriaus Jude'o Law (47) ir jo žmonos Phillipos Coan (32) šeimą netrukus papildys šeštas narys – laiminga pora turės kūdikį.

Dar kiek anksčiau su žiniasklaida kalbėjęs aktorius prisipažino, kad yra „nepaprastai įsimylėjęs“ ir „norėtų šeimos pagausėjimo“.

„Kodėl gi ne? Aš esu labai laimingas būdamas su žmogumi, kurį beprotiškai myliu. Mintis turėti daugiau vaikų yra nuostabi. Man labai pasisekė, jog esu su žmogumi, su kuriuo savo gyvenimo laiką leidžiu linksmai. Turime nepaprastai stabilią, sveiką ir nuostabią šeimą, įskaitant ir mano vaikus, kurie jau yra paaugę. Na, o mažyliai juk atneša tiek daug džiaugsmo ir laimės“, – kalbėjo aktorius.

 
 
Jude'as Law ir Phillipa Coan  / Vida Press nuotr.
Jude'as Law ir Phillipa Coan / Vida Press nuotr.

J. Law ir P. Coan susituokė praėjusiais metais. Civilinė tuoktuvių ceremonija vyko Londono centre. Porą į vestuvių vietą atvežė vairuotojas, o ceremonijoje dalyvavo tik artimiausi Jude'o ir Phillipos draugai bei šeimos nariai.

 
Phillipa Coan/ Vida press nuotr.
Phillipa Coan/ Vida press nuotr.
Jude'as Law ir Phillipa Coan/ Vida press nuotr.
Jude'as Law ir Phillipa Coan/ Vida press nuotr.

Kalbos, kad J. Law pasipiršo širdies draugei pradėjo sklisti dar 2019-ųjų vasario mėnesį po to, kai ant Phillipos rankos buvo pastebėtas sužadėtuvių žiedas.

Jude'as ir Phillipa santykius puoselėja apie ketverius metus – nuo 2015-ųjų. Tiesa, tai nėra pirmoji aktoriaus santuoka. 1997 m. – 2003 m. jis buvo vedęs aktorę Sadie Frost. Pora santuokoje susilaukė trijų atžalų: sūnų Rafferty ir Rudy bei dukros Iris. 

 
Jude'as Law ir Sadie Frost/ Vida Press nuotr.
Jude'as Law ir Sadie Frost/ Vida Press nuotr.

Jude'as  augina ir dar dvi dukreles. Dukters Sophie aktorius susilaukė su modeliu Samantha Burke, o mažają Adą jam pagimdė buvusi draugė Catherine Harding. Tuo tarpu Phillipai gimsiantis kūdikis – pirmas. 

Naujausi straipsniai