Aktorius Jude'as Law susižadėjęs ir nori vaikų: „Turiu penketo žaidėjų futbolo komandą – gal padidės iki septyneto“

Phillipa Coan ir Jude'as Law
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-31 15:11
Dėl pirmo teiginio abejonių beveik nėra. Vasario pabaigoje Jude’o Law (46) draugė psichologė Phillipa Coan (32) pasirodė su sužadėtuvių žiedu. O interviu leidiniui „Express“ aktorius išsitarė esąs ne prieš vėl tapti tėvu.

Ir gal net ne kartą. Arba, paties Law žodžiais, jei kas anksčiau būtų jam pasakęs, kad turės penkis vaikus, pats nebūtų patikėjęs. Bet kai jie atsirasdavo – jis juokdavosi ir džiaugdavosi. „Noriu pasakyti, kad dabar turiu penketo žaidėjų futbolo komandą. Pažiūrėsim, gal vieną dieną ji padidės iki septyneto“, – juokavo aktorius.

Tikrai pažiūrėsime, nes iš pradžių dar reikia sulaukti vestuvių, lyg ir numatytų gegužę Prancūzijoje: kalbama, kad joms jau rengiamasi. Iki šiol daugiavaikis tėvas buvo susituokęs tik vieną kartą – su dizainere Sadie Frost (53). Per šešerius metus, praleistus drauge, Sadie pagimdė jam du sūnus Rafferty (22) ir Rudy (16) bei dukrą Iris (18), skyrybos 2003-iaisiais buvo skausmingos (Sadie kaltino vyrą neprotingu elgesiu ir tikino, kad dėl jo kaltės jai keliskart komplikavosi depresija po gimdymo).

Phillipa Coan ir Jude'as Law / Vida press nuotr.
Phillipa Coan ir Jude'as Law / Vida press nuotr.

Vėlesnės aktoriaus jausmų istorijos taip ir nesibaigė vestuvėmis. Skandalingas romanas, vėliau ir sužadėtuvės su aktore Sienna Miller (37) kelerius metus buvo viena didžiųjų pramogų pasaulio intrigų. Įspūdinga pora susižadėjo, bet vos pusmetis po sužadėtuvių Law leidosi į nuotykį su savo paties vaikų aukle ir, nors paskui viešai atsiprašė sužadėtinės, stengėsi sulipdyti santykius ir vėl beveik priėjo prie vedybų, 2011 metais galutinai pasuko skirtingais keliais.

Per tą laiką Law įsigudrino dar dusyk tapti tėvu – trumpas ryšys su amerikiečių modeliu Samantha Burke baigėsi dukters Sophios (9) gimimu. Dar vieną dukrą, kuriai kovą kaip tik sukanka ketveri, pagimdė britų dainininkė Catherine Harding. Mažoji Ada gimė tada, kai jos tėvų jau niekas nebesiejo.

Pridėkime gausius jo romanus (be minėtų, gražuoliui britui dar priskiriami ryšiai su Ruth Wilson, Kimberly Stewart ir net Natalie Portman) ir taps aišku, kodėl mažai kas tikėjo, kad Law iš principo tinkamas rimtiems santykiams. Šaltiniai spekuliavo prielaidomis, esą aktorius nusivylė santuoka, todėl nebekartos tokios klaidos, bet 2015-aisiais Hėjaus literatūros ir menų festivalyje pasirodė su nauja blondine ir... nesutramdomas cinikas nusprendė su ja nesiskirti.

Jude'as Law seriale "Jaunasis popiežius" / „Scanpix“ nuotr.
Jude'as Law seriale "Jaunasis popiežius" / „Scanpix“ nuotr.

Phillipa – ne iš pramogų pasaulio, ji – psichologė, psichologijos mokslų daktarė. Dabar tarp jų viskas taip rimta, kad spauda jau dalijasi būsimų vestuvių detalėmis – neva Law vyresnėlis Rafferty pakviestas jaunikio vyriausiuoju pabroliu, pačios vestuvės bus senamadiškos, su daug alkoholio ir šokių, į jas susirinks visi seni Law draugai. Kalbama, kad aktorius pametęs galvą dėl Phillipos, kuri tokia nepanaši į ankstesnes jo drauges – turi savo konsultacijų bendrovę „Stride“, yra verslo psichologijos ir elgesio pokyčių specialistė, apdovanota už atradimus, Britų psichologų sąjungos narė.

„Pirmą kartą jis susitikinėja su moterimi, kuri nepriklauso pramogų pasauliui ir neieško auksinio narvelio. Jai nerūpi šlovė. Ji myli Jude’ą dėl to, koks jis yra, yra linksma ir puikiai sutaria su visais jo bičiuliais“, – cituojamas šaltinis iš poros aplinkos, tačiau šių žodžių nei aktorius, nei jo sužadėtinė nepatvirtina. Law, turįs senų sąskaitų su geltonąja spauda, apskritai stengiasi apsaugoti asmeninį gyvenimą, nors prieš trejus metus interviu „Modern Living“ šou vedėjai Kathy Ireland nuoširdžiai sakė, kad Phillipa priklauso jam ir niekam kitam ir kad jis esąs labai laimingas. „Mūsų santykiai labai privatus reikalas ir tai – viena iš priežasčių, kodėl jie tokie geri“, – aiškino aktorius.

Kas dėl nenoro darkart kurti šeimą – Law pabrėžia, kad per tuos metus nutiko daug kas ir jis labai pasikeitė. „Man regis, mes, vyrai, nepakankami įvertiname tai, kad bręstame labai lėtai, ir nors manomės esą tikri vyrai, vis dar tebesame jaunuoliai. Mano vyriausiajam sūnui kiek per dvidešimt, ir jis bei jo draugai išgyvena būtent tai. Jiems atrodo, kad jau yra visai suaugę, o aš žiūriu į juos iš dvidešimt metų vyresnio taško ir svarstau, kad dar turės išeiti ne vieną pamoką. Juokinga, bet tik dabar, kai man 45-eri, pagaliau gerai jaučiuosi savo kailyje ir tuo džiaugiuosi.“ 

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama