Aktorius Jude'as Law ir dar 18 telefoninio šnipinėjimo aukų be teismo susitarė su atsakovais

Jude‘as Law / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-19 17:01
Britų aktorius Jude'as Law ir 18 kitų asmenų, tapusių jau nebeegzistuojančio bulvarinio laikraščio „News of the World“ telefoninio šnipinėjimo aukomis, be teismo pasiekė susitarimą su Ruperto Murdocho žiniakslaidos imperija, ketvirtadienį pranešė advokatai Londono aukštajame teisme.

Tarp ieškovų, su kuriais atsakovams pavyko susitarti, minimi ir buvęs vicepremjeras Johnas Prescottas bei buvęs ministras Christas Bryantas.

Pasak ieškovų advokatų, dauguma asmenų, pateikusių ieškinius dėl kompensacijų, pasiekė susitarimą su atsakovais, tačiau kiti nusprendė tęsti bylinėjimosi procesą ir eiti iki teismo, kuris numatytas kitą mėnesį.

Patvirtinta, kad ketvirtadienį draugišką susitarimą pasirašė J.Law buvusi sutuoktinė Sadie Frost, britų futbolo žvaigždė Ashley Cole'as ir australų atlikėja Dannii Monogue.

Dėl kokios kompensacijos susitarė šie asmenys, nepranešama.

Laikraščio „News of the World“ leidėja Britanijoje „News Group Newspapers“ informavo, kad tokiu būdu buvo sutvarkytos kelios dešimtys panašių ieškinių, vieną kurių buvo pateikusi ir buvusi J.Law partnerė britų aktorė Sienna Miller.

Policijos pareigūnai pernai pranešė, kad praėjusių metų liepą, kilus skandalui, R.Murdocho sprendimu uždaryto britų bulvarinio leidinio „News of the World“ žurnalistai neteisėtai šnipinėjo daugiau kaip 800 žmonių telefoninius pranešimus.

Motininė „News Group Newspapers“ kompanija „News International“ kol kas šio pranešimo nekomentavo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama