Aktorius Jonas Gricius Vilniuje vedė mylimąją Anke Lechner

Jono Griciaus ir Anke Lechner vestuvės/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-20 15:42
Penktadienio popietę Vilniaus santuokų rūmuose po kiek daugiau nei trejų metų draugystės žiedus sumainė aktorius Jonas Gricius ir iš Vokietijos kilusi mylimoji Anke Lechner.

Kalbėdamas apie pažintį su mylimąją Jonas prisipažino, kad meilė įsiplieskė netikėtai – juos supažindino bendri draugai.

„Draugai keliavo į Vokietiją ir couchsurfing'e ieškojo vietos apsistoti. Taip jie susipažino su Anke ir labai susibendravo. Kai antrą kartą vyko į Vokietiją, klausimų, kur apsistos nebebuvo. Vėliau ji atvyko pas juos pasisvečiuoti į Vilnių – taip ir susipažinome“, – pasakojo aktorius. 

Jono Griciaus ir Anke Lechner vestuvės/ Irmanto Gelūno nuotr.
Jono Griciaus ir Anke Lechner vestuvės/ Irmanto Gelūno nuotr.

Kur vestuves švęsti pora ilgai galvos nesuko, santuoką abu įteisinti norėjo Vilniuje. Tiesa, pavasarį Jonas ir Anke amžiną meilę prisieks ir prieš Dievą. Pora dar kartą žada susituokti bažnyčioje, tačiau šįkart – Vokietijoje.

„Viena kartą jau buvau vedęs, todėl Lietuvoje bažnyčioje antrą kartą tuoktis nebegaliu“, – prisipažino Jonas. Didžiausiu vestuviniu rūpesčiu Jonui ir Ankei tapo – popierizmas. „Planavome tuoktis balandį, tačiau susidūrėme su labai daug problemų susijusių su dokumentais. Nesuprantu kodėl, taip sunku susituokti dviems Europos Sąjungos piliečiams, kad išsivertume reikiamus dokumentus negalėjome nueiti tiesiog į paprastą vertimų biurą. Gavosi toks tąsymasis pirmyn atgal, kaip Kafkos „Procesas“. Aš esu žmogus, kuris nekenčia biurokratijos – nemylėčiau tai matyt net ir nesistengčiau„, – juokėsi J. Gricius. 

Jono Griciaus ir Anke Lechner vestuvės/ Irmanto Gelūno nuotr.
Jono Griciaus ir Anke Lechner vestuvės/ Irmanto Gelūno nuotr.

Iš santuokos rūmų šventė trumpam persikels į šalia esantį bariuką „Amy Winehouse“. Vėliau keliausime į šalia Katedros esantį restoraną „The Old Green House“. Šventėje dalyvaus virš 30 svečių. Dalis jų atvyks iš Vokietijos.  

Svarbią progą jaunikis pasipuošė „Suit Supply“ kostiumu, o nuotaka – Vokietijoje pirkta suknele. Po ceremonijos Jonas ir Anke apsikeitė vienas kito pavardėmis, Jonas tapo Jonu Griciumi-Lechner, o  Anke – Anke Lechner-Gricienė. 

Kadangi poros darbų grafikas šiuo metu įtemptas – medaus mėnesį jaunvedžiai nukėlė pavasariui. Anke ir Jonas planuoja kelionę į Gruziją. „Gruzijoje esu buvęs tris kartus, mylimoji – nė karto. Tačiau aš galėčiau ten nuolatos važinėti. Man ten labai patinka“, – kalbėjo Jonas. 

Naujausi straipsniai