Aktorius Jimmas Carrey: pagaliau laimingas?

Jimas Carrey ir Ginger Gonzaga / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-10 16:48
Jimas CARREY (57) sausį atšventė gimtadienį, o dešimt dienų iki jo, „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonijoje, pasirodė su nauja drauge, kolege Ginger GONZAGA (34).

Galima tik džiaugtis už aktorių – trejus metus po buvusios merginos Cathrionos White mirties 2015 metais jis buvo vienas ir vienišas. Per mylimosios laidotuves jis atrodė labai prislėgtas, o vėliau net buvo įtariamas sergantis depresija ar piktnaudžiaujantis kvaišalais. Sveikatos ir optimizmo nepridėjo ir bylinėjimasis: White artimieji jį kaltino parūpinus Cathrionai vaistų, kurių perdozavusi ji mirė, be to, užkrėtus ją lytiškai plintančiomis ligomis.

Pusantrų metų tukęs procesas prieš metus baigėsi palankiai aktoriui: Carrey advokatas įrodė, kad jo klientas niekada nedavė buvusiai draugei jokių stiprių medikamentų, o medicininiai tyrimai buvo suklastoti. Tačiau tik dabar galima sakyti, kad jis visai atsigavo.

Tam veikiausiai padėjo darbas seriale „Kidding“ („Jūs turbūt juokaujate“). Jimas jame vaidina populiarų vaikų televizijos laidos vedėją Džefą (ir buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“ kaip geriausias televizijos serialo, komedijos ar miuziklo aktorius), Ginger – Vivianą, vėžiu sergančią moterį, su kuria Džefas pradeda susitikinėti.

Meilė pagal scenarijų virto tikru jausmu. Tiesa, jis dar gana naujas – pora susipažino praėjusių metų rugsėjį, kai serialas pradėtas filmuoti. Jei lygintume toliau – „Kidding“ puikiai klostosi, jo reitingai puikūs (nors nelaimėjo nė vieno „gaublio“), tad gal ir jame vaidinantiems aktoriams seksis.

Įdomu, kad ryšį su Ginger patvirtino ne tik aktoriaus atstovas, bet ir jis pats. Lapkritį interviu britų savaitiniam žurnalui „Radio Times“ jis sakė, kad nors iki šiol gyvena atsiskyręs ir mėgsta vienatvę, nesibaido palikti saugias namų sienas. Laisvalaikiu mėgsta skaityti, tapyti, lipdyti skulptūras. Ir – vaikšto į pasimatymus. Su kuo – paaiškėjo per „Auksinius gaublius“.

Norisi tikėtis, kad ši Carrey meilės istorija nebus tokia komplikuota kaip ankstesnės. Aktorius buvo dukart vedęs, iš pirmosios santuokos turi suaugusią dukrą dainininkę Jane Erin Carrey (31) ir net anūką Jacksoną, šiam vasarį sukaks devyneri. 

Naujausi straipsniai