Aktorius ir modelis Žilvinas Tratas vėl gundys serialų žiūroves

Žilvinas Tratas ir Jolanta Dapkūnaitė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-16 16:24
Išskirtinės išvaizdos aktorius ir modelis Žilvinas Tratas išeina iš Vilniaus geležinkelio stoties. Jo tiesiog neįmanoma nepastebėti – praeiviai net stabteli, palydi žvilgsniais. Staiga sustoja automobilis, prie vairo – aktorė Jolanta Dapkūnaitė. Vyras sėda į mašiną, išsiilgusi moteris jį apsikabina. Nežinia, kokio romano istoriją čia būtų galima sugalvoti, jei ne aplink porą zujanti TV3 lietuviško serialo „Pasmerkti 3“ filmavimo technika.

Pernai seriale „Pasmerkti 2“ sėkmingai debiutavęs ir išpopuliarėjęs aktorius Ž. Tratas pasibaigus sezonui savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ brūkštelėjo gerbėjams: „Viliuosi, kad pateisinau Jūsų lūkesčius kaip aktorius (jeigu nekenčiate Taisono, vadinasi, savo užduotį įvykdžiau). Tikiuosi su Jumis pasimatyti „Pasmerkti 3“.

Nuojauta ir noras sugrįžti į televizijos ekranus aktoriaus neapvylė – TV3 žiūrovai jo herojų stebi naujausiose „Pasmerktų“ serijose. Vilniaus geležinkelio stotyje seksualiojo Žilvino įkūnytas personažas Taisonas pasirodė vilkėdamas marškinėlius, kurių angliškas užrašas skelbė: „Brangi karma, aš turiu sąrašą žmonių, kuriuos tu praleidai“. Netrukus Taisonas ir pats sutiks įvairių žmonių – ne tik mylimųjų, bet ir priešų.

Vasarą TV3 realybės šou „Meilė ar pinigai“ dalyvavęs aktorius ir seriale spręs savo herojaus meilės ar pinigų bei, kaip ir būdinga „Pasmerktiems“, ant plauko pakibusios gyvybės klausimus. Ar Taisonas gali pasitikėti moterimi, miegančia savo lovoje? Gal turi bijoti net savo paties šešėlio? O gal labiau to, kurį pasiuntė myriop – herojaus Keinio?

Serialo „Pasmerkti 3“ kūrybinė komanda atskleidžia: Ž. Trato herojus Taisonas – ne vienintelis ryškus veikėjas, sugrįžtantis į daugiaserijinį lietuvišką trilerį.

„Pasmerkti 3“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai