Aktorius Hugh Grantas apie nesantuokinę dukrą: „Žaviuosi ja, bet lepinti neketinu“

Hugh Grantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-21 09:19
Hugh Grantas, pernai nustebinęs gerbėjus žinia apie gimusią nesantuokinę dukrą, vis drąsiau prabyla apie tėvystės džiaugsmus.

Laikraščiui „The Guardian“ 51-erių H.Grantas prisipažino kol kas dar sunkiai suvokiantis save kaip tėvą, tačiau jam mažylė labai patinka. „Ar ji pakeitė mano gyvenimą? Nesu tikras. Kol kas ne, bent jau ne iš esmės. Tačiau esu labai sujaudintas, kad ją turiu. Tai tiesa. Ir aš jaučiu, kad ji pavertė mane geresniu žmogumi“, – kalbėjo aktorius.

H.Granto dukra, kurios vardas Tabitha, gimė praėjusių metų spalį. Aktoriaus atstovai patvirtino šį faktą po keleto savaičių, nurodydami, kad H.Grantas turėjo trumpalaikį romaną su mergaitės motina Tinglan Hong. Žinomas vyras stengėsi pasirūpinti, kad jo vaiką pagimdžiusiai moteriai būtų užtikrintas privatumas.

„Apskritai neturėjau pasirodyti ligoninėje, nes visa tai atkreipė dėmesį į mano dukros motiną. Tačiau negalėjau atsispirti, tad aplankiau jas abi kitą dieną po gimdymo. Tinglan yra nuostabus, mielas žmogus, ji protinga, linksma ir puiki motina. Žiniasklaida su ja labai prastai elgėsi“, – teigė H.Grantas. Jis tikino, jog ką tik pagimdžiusią moterį persekiojo fotografai. „Tinglan teko atšaukti susitikimus, netgi tuos, kurie buvo reikalingi dėl vaiko, ji bijojo vairuoti, kai mašinoje buvo vaikas, nes ją blaškė visur zujantys paparacai“, – kalbėjo aktorius.

Pasak H.Granto,  jis tikisi užauginti Tabitha gerai išauklėta, nesavanaudiška mergaite ir neketina jos lepinti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai