Aktorius Harrisonas Fordas per lėktuvo avariją susilaužė dubens ir kojos kaulus

Sudužo aktoriaus Harrisono Fordo lėktuvas / „Scanpix“/„Reuters“ ir „Garsų pasaulio įrašų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-07 10:28
Lengvuoju lėktuvu skridęs Holivudo aktorius Harrisonas Fordas buvo operuotas praėjus kelioms valandoms po nelaimės, per kurią lėktuvas buvo nutupdytas su trenksmu, o aktoriui lūžo dubens ir kojos kaulai, pranešė JAV žiniasklaida.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Holivudo veteranas pažvelgė mirčiai į akis ketvirtadienį, kai sugedus jo pilotuojamo Antrojo pasaulinio karo laikų mokomojo monoplano varikliui, lėktuvas rėžėsi į golfo aikštyną Kalifornijoje.

72 metų H.Fordas buvo ištrauktas iš sudužusio lėktuvo žmonių, kurie tuo metu žaidė golfą tame klube.

Aktorius patyrė „pavojaus gyvybei nekeliančių sužalojimų“, sakė jo atstovė; naujausi pranešimai nurodė, kad filmų „Indiana Džons“ (Indiana Jones) žvaigždė buvo operuotas dėl dubens ir kulkšnies lūžių.

Vienas šaltinis sakė naujienų portalui Ktla.com, kad H.Fordas buvo operuotas Kalifornijos universiteto Ronaldo Reagano medicinos centre dėl kaulų lūžių.

Šis nelaimingas atsitikimas įvyko praėjus vos keliems mėnesiams po kitos nelaimės, kai H.Fordas susilaužė koją kuriant naują filmo „Žvaigždžių karai“ (Star Wars) dalį ir buvo priverstas padaryti pertrauką Didžiojoje Britanijoje vykstančiame filmavime.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lėktuvo avarijos priežastis tiria JAV Federalinė aviacijos valdyba (FAA) ir Nacionalinė transporto saugumo taryba (NTSB). Dėl šio incidento vėl atsinaujino senas ginčas dėl Santa Monikos oro uosto, iš kurio pakilo H.Fordo lėktuvas.

Vietos gyventojai jau daug metu kovoja, kad tas aerodromas būtų uždarytas dėl nepakankamo saugumo, bet aviacijos pareigūnai anksčiau atmesdavo tokius nuogąstavimus, o H.Fordas buvo vienas iš oro uosto šalininkų, siekusių, kad jis toliau veiktų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai