Aktorius Giedrius Savickas ruošiasi vestuvėms

Giedrius Savickas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Charizmatiškojo Giedriaus Savicko (37) gerbėjos gali sudėti ginklus - interviu žurnalui „Žmonės“ aktorius prisipažino, jog jau šį rudenį prie altoriaus ketina vesti savo mylimąją Agatą.

„Remontuoju savo butą Žvėryne, kad po vestuvių kartu įsikurtume, – iki šiol gyvenome atskirai, - interviu žurnalui „Žmonės“ prisipažino Giedrius Savickas. - Mes taip nusprendėme. Kokie šeši mano draugai garsiai stebisi: „Kaip? Tuokiatės kartu nepagyvenę? Visiška nesąmonė!“ Bet jie patys visi yra išsiskyrę ir visi turėjo bendrą buitį prieš vestuves. Tai, sakau, ką jūs man pasakojate? Man atrodo, mums kaip tik bus geriau. Turiu kaimyną, kuris su žmona irgi kartu ėmė gyventi po vestuvių, – laimingiausia šeima! Mes su Agata kartu įžengsime į naujus namus, kuriuose nebus kieno nors vieno tvarkos. Man toks modelis labai priimtinas".

Giedrius Savickas su drauge Agata Šilobrit / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.


Pasak aktoriaus, jiedu su architekte Agata draugauja jau penkerius metus, drauge daug keliauja: „Nesu turėjęs geresnio žygio draugo. Idealiausias variantas – pradėti gyventi su žmogumi, kurį patikrini kelionėse, kalnuose ir kitur, kur sunku. Nes ir ten tenka susikurti kažkokią buitį, jei išvažiuoji, tarkim, mėnesiui. Ir aš tik su ja pailsiu“. Mylimosios rankos Giedrius taip pat paprašė kelionėje - Japonijoje, bažnyčioje Verbų sekmadienį.

Giedrius Savickas su drauge Agata Šilobrit / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Aktoriaus mylimoji itin vengia viešumo. Beveik prieš pora metų drauge jiedu atėjo į dokumentinio filmo „Meistras ir Tatjana“ premjerą.

Skaitykite daugiau