Aktorius Giedrius Savickas: „Didžiausia mano svajonė – susilaukti vaikų“

Giedrius Savickas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-26 13:25
Laidų vedėjas, aktorius Giedrius Savickas praskleidė savo asmeninio gyvenimo šydą ir prakalbo apie svajones sulaukti šeimos pastiprinimo.

„Didžiausia mano svajonė – susilaukti vaikų, tad dirbu ties tuo klausimu. Labai norėčiau, kad mano vaikas būtų geras žmogus ir nieko iš jo nesitikiu. Neketinu jo spausti į rėmus ar nurodyti, kokį kelią rinktis“, – LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pasakojo aktorius, muzikinio projekto „Kaukės“ vedėjas Giedrius Savickas.

Rūtai Mikelkevičiūtei paklausus žinomo vyro, ar jam po pavasarį sutikto 40–mečio neprasidėjo vidurio amžiaus krizė, kai norisi sportinio automobilio ar jaunos gražuolės šalia, Giedrius Savickas šmaikštavo, kad jam nesinori lakstyti paskui sijonus, nes jis nesupranta, kodėl turėtų rizikuoti ilgai kurtais santykiais dėl 8 minučių malonumo.

Giedrius Savickas / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Giedrius Savickas / Tomo Adomavičiaus nuotrauka

Tuo metu kita laidos dalyvė, dainininkė Katažina Zvonkuvienė pasakojo apie vieną sunkiausių gyvenimo laikotarpių, kai, laukdamasi dvynukų, kuriems netrukus sukaks ketveri, gavo prastus, didelę apsigimimų riziką rodančius tyrimų rezultatus. Dainininkė prisipažino daug verkusi, ir daug meldusis laukdama pakartotinių tyrimų rezultatų. Tačiau širdyje priėmusi sprendimą, kad  nepasiant rezultatų, tai bus jos vaikai, ji jų lauksianti, ir gimdysianti. „Priėmusi tokį sprendimą savyje, aš nusiraminau“, – laidoje sakė Katažina.

Katažina Zvonkuvienė/ Luko Bartkaus nuotr.
Katažina Zvonkuvienė/ Luko Bartkaus nuotr.

Naujausi straipsniai