Aktorius George'as Clooney protestuojantiems ukrainiečiams siunčia vaizdo žinutę: „Amerikiečiai su jumis“

George'as Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-09 14:55
Amerikiečių aktorius ir režisierius George'as Clooney pirmadienį prieš valdžią protestuojantiems Ukrainos gyventojams išplatino vaizdo žinutę. Holivudo žvaigždė ragina ukrainiečius tęsti protestą ir kovoti už teisingą demokratiją šalyje.

Youtube.com svetainėje G.Clooney išplatinta žinutė, rodos, akimirksniu apskriejo socialinius tinklus: ja tučtuojau pasidalino tūkstančiai pasaulio gyventojų. 

Vaizdo įraše pats save nufilmavęs G.Clooney kreipiasi į ukrainiečius ragindamas juos kovoti už savo teises ir tikindamas, jog Amerika žavisi drąsiaisiais protestuotojais. Jis pabrėžia, kad esama valdžia Ukrainoje elgiasi nederamai ir savo veiksmais ji nieko gero nepasieks.

Žmonės.lt pateikia G.Clooney pasisakymo vertimą:

„Noriu perduoti žinutę visiems jums, drąsieji Ukrainos piliečiai, kuriems sunkiai sekasi žvelgti į priekį, o ne atgal. Čia, Amerikoje, mes išmokome, kad tikra demokratija negali egzistuoti be laisvų, teisingų ir sąžiningų rinkimų. Jūs negalite pasiekti demokratijos areštuodami ir žalodami taikius protestuotojus. Be jokios abejonės, jūs negalite turėti tikros demokratijos, jei įkalinate politinius kalinius, tokius kaip Tymošenko, vien todėl, kad jūs nesutinkate su jų požiūriu į valdžią. Taigi leiskite man pasakyti visiems jums, susirinkusiems Kijeve, ir visiems jums, esantiems Ukrainoje: kai žvelgiate į Vakarus, žinokite, kad mes žvelgiame į jus atgal su dideliu susižavėjimu. Mes linkime jums taikios ir saugios misijos, linkime Vyriausybės, kurios norite jūs, ir mes linkime jums tęsti streiką. Sėkmės!“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama