Aktorius G.Mikalauskas su šeima paliko Vilnių: išpildė 21 metus puoselėtą svajonę

Gintaras Mikalauskas / Gretos Skaraitienės ir LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-04 12:18
Aktorius Gintaras Mikalauskai su žmona Jūrate per karantiną priėmė ilgai lauktą sprendimą. Šeima iš Vilniaus persikėlė gyvent į Palangą, kurioje apsistodavo tik vasaromis.

Mikalauskų gyvenimo pajūryje svajonė išsipildė tik dabar, po 21-erių kartu šeimoje praleistų metų. KK2 laidai savo namus parodęs Gintaras pasakojo, kad gyvenamoji vieta nebuvo labai svarbi, nes renginius jis vedė po visą Lietuvą. Bet Jūratė medikė, todėl visų pirmą reikėjo surasti darbą žmonai. Dabar J.Mikalauskienė gydo žmonės Kretingos ir Šilalės ligoninėse.

Gintaras Mikalauskas aprodo naujus namus Palangoje / LNK nuotr.
Gintaras Mikalauskas aprodo naujus namus Palangoje / LNK nuotr.

Anksčiau namą prie Palangos Gintaras tik nuomodavo. Todėl jam reikėjo dizainerių sprendimų ir remonto, kad namas taptų namais.

Abu Mikalauskai labai mėgsta skaityti, Vilniuje turėjo daugybę knygų. Todėl Palangoje prireikė įkurti asmeninę biblioteką. Kadangi dukros jau užaugusios, tai jų kambarys tapo knygų namais.

18 arų sklypą, visai netoli jūros, pora įsigijo prieš 18 metų. Kaip investiciją, juk žemė tik brangsta. Bet tokiam sklypui reikėjo labai taupyti ir pora ne vienerius metus sunkiai dirbo.

Gintaras Mikalauskas su žmona Jūrate aprodo naujus namus Palangoje / LNK nuotr.
Gintaras Mikalauskas su žmona Jūrate aprodo naujus namus Palangoje / LNK nuotr.

Mikalauskai iki šiol išlaikė ir nuomos verslą. Ir jis visai gerai sekasi. Per karantiną dauguma žmonių bijo keliaut po užsienius, todėl atvažiuoja pas Mikalauskus į Palangą.

Dabar jau ir Jūratė nesigaili, kad vyro įkalbėta persikėlė gyventi į pajūrį. Yra skirtumas, kur eiti pasivaikščioti – prie jūros ar ant Vilniaus asfalto.

„ Iš tikrųjų dabar labai džiaugiamės tuo mūsų sprendimu, nes kai dabar tas laikas atėjo, kai visi užsidarė. Gerai padarėme, kad mes išvažiavom iš Vilniaus, dabar daugiau gamtoj gyvenam. Daugiau turime laiko vienas kitam vienas“, – pasakojo sutuoktiniai.

Kai šeima kartu, tai ir tas karantinas ne toks baisus. Jūra ošia, pušys košia, paukščiai čiulba. Meilės niekada nebus per daug. Visas pasakojimas – antradienio vakarą KK2 laidoje, 19.30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai