Aktorius Edgaras Bechter su grupe „Hypocrite“ pristato naują dainą: kviečia šokti dievams

Edgaras Bechter/Agnės Būdvytytės ir Vytauto Budrevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Neseniai susikūrusi grupė „Hypocrite“, kurią sudaro aktorius Edgaras Bechter ir operos atlikėjas Dmitrijus Kudrin, klausytojams pristato naują savo dainą „Šokis Dievams“. Pasak autorių, šis kūrinys atspindi jų debiutinio albumo „DIONISAS“ tematiką ir grupės kryptį.

Pasak E.Bechter, šį grupės vizija susiformavo neatsitiktinai.

„Senovės Graikijoje slypi Dmitrijaus ir mano profesijų šaknys. Ten „hipokritu“ buvo vadinamas choro dalyvis – aktorius, kuris dainuodavo ditirambus Dievui Dionisui. Dionisas buvo vyndarystės ir ekstazės Dievu. Aš esu aktorius, Dmitrijus Kudrin – operos atlikėjas. Kartu mes esame „hipokritas“ ir padarysime viską, kad Dionisas liktų patenkintas”.

Edgaras Bechter/Asmeninio archyvo nuotr.

Grupė išsikėlė sau tikslą lįsti iš komforto zonos

Norime išbandyti save skirtinguose muzikos žanruose, eksperimentuoti, ieškoti naujo skambesio. Kita žodžio „hipokritas“ reikšmė – veidmainis. Savo muzikoje dažnai keisime, miksuosime veidus.“

D.Kudrin paminėjo, jog jam tai yra galimybė pažvelgti į muziką ir kūrybą iš kitos pusės.

„Tai yra tikras iššūkis, nes prie šių žanrų nesu pratęs. Tai tikrai nelengva užduotis. Nors kartais atrodo, jog pop dainą parašyti nesunku, bet kūrybinis procesas reikalauja nemažai laiko.“

 

Edgaras Bechter/Agnės Būdvytytės nuotr.

„Pritariu Dmitrijui. Rašydamas dainą „Šokis Dievams“ susidūriau su netikėtais sunkumais. Prieš tai rašydavau žymiai sunkesnius tekstus, perpintus metaforomis ir prasmėmis, o čia norėjosi parašyti kažką paprastai suvokiamo, vasariško. Juk tai „pop house“ stiliaus kūrinys. Kurdamas grupę sau pažadėjau, kad ir kokį žanrą bandytume, tai nebus tuščias skambesys. Visi tekstai neš žinutę klausytojui.

Mano siekiamybė išmokti kalbėti muzikoje suvokiamais sakiniais, bet kad jie pataikytų tiesiai į širdis ir protus. Kine, teatre ir muzikoje aš labiausiai vertinu tokį menininkų gebėjimą. Dainoje „Šokis Dievams“ siekiau būtent to. Teko nemažai pavargti.“ – juokiasi E.Bechter.

Edgaras Bechter/Gyčio Matiuko nuotr.

Grupė „Hypocrite“ pristato kūrinį „Paprasta daina“, kuriam žodžius parašė E.Bechter ir D.Kudrin, muziką sukūrė Laurynas Jackonis RSD, aranžuotę darė muzikos prodiuseris, kompozitorius Donatas Tamašauskas DZOUNS. Dainą puošia Gretos Zokaitytės iliustracija, kuriai animaciją padarė Pavel Syrnicki.    

 

Skaitykite daugiau