Aktorius Edgaras Bechter skiriasi su žmona Modesta: santuoka truko dvejus metus

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-11 15:30
Kino ir teatro aktorius Edgaras Bechter (32) ir jo žmona Modesta Stonkutė (25) suka skirtingais keliais – pora nusprendė skirtis.

Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė poros prašymas nutraukti santuoką. Sutuoktiniai skyrybų prašo bendru sutarimu, be konfliktų.

„Mylime ir gerbiame vienas kitą, linkime vienas kitam laimės, dėl to paleidžiame“, – portalui lrytas.lt sakė E.Bechteris.

Žmonės.lt primena, kad Edgaras ir Modesta po dvejų metų draugystės susituokė 2018-ųjų rugsėjį Šventosios paplūdimyje.

„Su Modesta susipažinome filmavimo aikštelėje. Tuo metu man pasirodė, kad esame labai skirtingi. Po kelių mėnesių ji rašė bakalauro darbą ir paprašė iš manęs interviu. Kartu mes praleisdavome vis daugiau laiko, aš ją pamilau.

Pamačiau, kaip ji į mane žiūri ir padeda susigyventi su problemomis. Ji su kiekvienu mano „kirminu“ atrasdavo bendrą kalbą“, – portalui Žmonės.lt dar 2018-aisiais, prieš vestuves, apie draugystės pradžią su tuomet dar būsimąja žmona atviravo Edgaras.

Tada kino bei teatro aktorius prisipažino ilgai negalvojęs ir pasipiršęs savo mylimajai namuose: „Man atsirado noras pasipiršti. Norėjosi tai padaryti kaip nors įspūdingai, tačiau Modesta buvo pasakojusi, kad nemėgsta pompastikos, todėl pasipiršau labai paprastai, lovoje, po antklode“.

2019-ųjų gegužės 30-ąją, per Edgaro gimtadienį, pora susilaukė dukros.

Naujausi straipsniai