Aktorius Eddie Murphy nebenori filmuotis kine: „Tai dariau 38-erius metus“

Eddie Murphy su didžiule savo šeima/instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-28 16:39
Galintis didžiuotis šaunia kolekcija filmų aktorius Eddie Murphy neslepia – dažnai jis pasvajoja apie kitokį gyvenimą, kuriame nebėra filmavimo aikštelių.

Naujausiame savo interviu su „WSJ.“ Eddie Murphy sako trokštantis praleisti daugiau laiko su šeima. Ir nors po ilgos pertraukos Eddie nusifilmavo „Nettflix“ juostoje, bet šis darbas jam dar kartą priminė, kad dažnai jis nori tiesiog to nebedaryti. Eddie nori vėl rengti „Stand Up“ pasirodymus.

„Vos sugrįžęs į sceną, aš jaučiuosi tarsi tam būčiau gimęs. Stovėdamas ten net nenoriu pagalvoti apie darbą filmavimo aikštelėje“, – kalba 58-erių žvaigždė.

„Stand Up“ žanras – Eddie priimtiniausias, todėl jis jau seniai svarsto galimybę likti humoristu ir prieš kameras „nebesistaipyti“.

Paige Butcher ir Eddie Murphy / Vidapress nuotr.
Paige Butcher ir Eddie Murphy / Vidapress nuotr.

Pasak E. Murphy, darbas su kinu jį per daug atitolina nuo šeimos, juk aktorius turi 10 vaikų: Ericą (30 m.), Christianą (28 m.), Milesą (26 m.), Maxą (10 mėn.), Brią (29 m.), Shayne (25 m.), Zolą (19 m.), Bellą (17 m.), Angel (12 m.), Izzy (3 m.).

„Labiau už viską man patinka būti su artimaisiais, atsipalaiduoti, nieko neveikti, leisti laiką drauge“, – prisipažįsta Murphy.

„Paprasta tiesiog pasakyti: ai, filmuojuosi. Iš tikrųjų, tai tu turi keltis 5 ar 6 val. ryto, praleisti su filmavimo grupe visą dieną ir pavargęs sugrįžti namo. Aš tai dariau 38-erius metus. Tikrai ne pats linksmiausias procesas, tas vaidinimas filmuose“, – įsitikinęs jis. 

Scenoje Eddie sakė besijaučiantis kaip namie, todėl „Stand Up“ pasirodymai jam būtų pats tas. O ir senuku filmuose jis netrokšta būti. „Nenoriu, kad kas matytų mane senstantį. Apkalbinėtų filmus, kuriuose vaidinu, ir mano pasikeitusią išvaizdą.“

Naujausi straipsniai