Aktorius Eddie Murphy laimėjo savo pirmąjį „Emmy“ apdovanojimą

Eddie Murphy
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-20 13:09
Sekmadienio naktį netradiciniu būdu įvyko 72-oji „Emmy“ apdovanojimų ceremonija. Ji tapo ypatinga aktoriui, komikui Eddie Murphy, kuris pirmą kartą pelnė „Emmy“ apdovanojimą už kviestinio vedėjo vaidmenį laidoje „Saturday Night Live“, praneša „Entertainment Weekly“.

Sekmadienio naktį 59-erių aktorius Eddie Murphy „Emmy“ apdovanojimuose buvo vainikuotas nugalėtoju už „Saturday Night Live“ vedėjo vaidmenį.

Tai buvo penktoji „Emmys“ nominacija ir pirmoji pergalė Eddie Murphy, kuris buvo nominuotas kartu su Fredu Willardu, Adamu Driveriu, Devu Pateliu, Bradu Pittu ir Luke'u Kirby.

Šių metų nominacija buvo pirmoji E.Murphy per 21-erius metus. Paskutinį kartą jis buvo nominuotas 1999-aisiais už išskirtinę animacinę programą „Fox“ ir „The PJs“.

Eddie Murphy / „Scanpix“ nuotr.
Eddie Murphy / „Scanpix“ nuotr.

72-oji „Emmy“ apdovanojimų ceremonija sekmadienio naktį buvo transliuojama gyvai iš Los Andželo, ją vedė komikas Jimmy Kimmelas. Tiesa, dėl Los Andžele paskelbto karantino salėje žiūrovų nebuvo, o apie pergales išgirdę apdovanojimų laureatai džiaugėsi saugiai sėdėdami savo namuose.

Maždaug 130 pretendentų į apdovanojimus buvo išdalintos kameros, kad jie pritvirtintų jas savo aplinkoje, raginant kūrybiškai pasiruošti padėkos kalboms. Ryškiausioms žvaigždėms buvo siūloma vietoje įprastų smokingų ir vakarinių suknelių pasirinkti pižamas.

Padėkos kalbą iš savo namų sakė ir Eddie Murphy.  „Praėjo 40 metų, kai pradėjau vesti „Saturday Night Live“ laidą. Tačiau tai yra mano pirmasis „Emmy“ apdovanojimas, todėl esu labai dėkingas. Noriu padėkoti prodiuseriui Lorne Michaelsui už šios laidos sukūrimą ir įgyvendinimą. Taip pat noriu padėkoti „Saturday Night Live“ dalyviams, rašytojams bei visai komandai“, – sakė jis.

2019 m., gruodžio mėnesį Eddie Murphy laidoje „Saturday Night Live“ tapo kviestiniu vedėju ir pakartojo keletą savo žymiausių personažų.

Naujausi straipsniai