Aktorius Danielis Craigas – tėvystės rūpesčiai po ketvirčio amžiaus

Rachel Weisz ir Danielis Craigas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Danielis Craigas (50) mėgaujasi brandžia tėvyste ir naujais pojūčiais, nors atrodo gerokai pavargęs.

Rugsėjo pirmąją gimusi mergytė, kurios vardo Danielis Craigas ir jo žmona Rachel Weisz (48) neskelbia, po ketvirčio amžiaus jam priminė, ką reiškia būti tėčiu. Danielis ir jo pirmagimės Ellos motina, aktorė Fiona Loudon (50), išsiskyrė, kai jų atžalai buvo dveji. Mergytė liko gyventi su mama, bet panašu, kad visą tą laiką Craigas buvo neblogas tėvas. Šiandien Ella Craig (26) – žavi jaunosios kartos aktorė, suvaidinusi keliuose filmuose ir dirbanti „Shakespeare & Company“ teatro trupėje JAV. Gimusi ir augusi Londone, ji turi ir Amerikos pilietybę, gyvena Niujorke ir Londone.

Ella ir Rachel Weisz sūnus Henry, tada buvęs vos penkerių, buvo vieni iš ketverto svečių, dalyvavusių slaptose Craigo ir Weisz vestuvėse 2011-ųjų vasarą Niujorke. Suaugusi podukra ir žavi pamotė puikiai sutaria: jas dažnai galima pamatyti vaikštinėjančias po vintažo krautuvėles, kartais prie jų prisideda ir Ellos motina Fiona.

Ella – labai fotogeniška, apdovanota modelio stotu ir figūra ir, kaip dauguma jos kartos atstovių, naudojasi socialinių tinklų pranašumais. Jos instagramo paskyra kur kas asmeniškesnė nei garsiojo tėvo, nes šis kaip pašėlęs saugo asmeninį gyvenimą ir dalijasi vos viena kita nuotrauka. Sakykime, čia galima rasti sveikinimą Danielio penkiasdešimtmečio proga, jį Ella pasirašo kaip „mažasis tėčio košmaras“.

Beje, naujausiose nuotraukose Craigas atrodo pavargęs – ar tai bemiegių naujai iškepto tėčio naktų pėdsakas? O juk jo dar laukia du nauji serialai, be to, kovo ketvirtąją turėtų būti pradėtas sukti naujasis filmas apie Džeimsą Bondą! 

Skaitykite daugiau