Aktorius Channingas Tatumas po išsiskyrimo su žmona šiltus jausmus puoselėja dainininkei Jessie J

Jessie J, Channingas Tatumas ir Jenna Dawin / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-12 08:12
Seksualiausiu pasaulio vyru vis tituluojamas aktorius Channingas Tatumas po išsiskyrimo su žmona jau mėgaujasi naujai užgimusiais jausmais.

Praėjus šešiems mėnesiams po skyrybų pasklido gandai, kad aktorius susitikinėja su puikiai pažįstama dainininke Jessie J. Pasak neįvardijamo šaltinio, naujoji pora buvo pastebėta žaidžianti mini golfą.

Po Velykų viena gražiausių Holivudo porų Channingas Tatumas ir šokėja Jenna Dewan paskelbė apie skyrybas. Po devynerių metų santuokos skirtingais keliais sukanti pora šią žinią patys pranešė pranešė socialiniuose tinkluose.

„Sveikas, pasauli! Taigi... turime kai ką, kuo norėtume pasidalinti. Pirmiausia, keista, kad tokį dalyką turime pranešti visiems, bet tai yra pasekmė to gyvenimo, kurį mes patys pasirinkome, ir už kurį mes, beje, esame labai dėkingi. Gyvename nuostabiu metu, bet tuo pačiu tai metas, kai tiesą galima lengvai iškraipyti „alternatyviais faktais“. Taigi norime pasidalinti su jumis tiesa, kad žinotumėte, jog jeigu tai perskaitėte ne čia, tuomet tai greičiausiai yra fantazija.

Mudu su meile priėmėme sprendimą išsiskirti kaip pora. Mes labai stipriai įsimylėjome vienas kitą prieš daugelį metų ir kartu turėjome magišką kelionę. Absoliučiai niekas nepasikeitė tame, kaip stipriai mes mylime vienas kitą, bet meilė yra gražus nuotykis, kuris nuo šiol mus veda skirtingais keliais. 

Nebuvo jokių paslapčių ar pikantiškų detalių priimant šį sprendimą – tiesiog du geriausi draugai suprato, jog atėjo metas duoti vienas kitam erdvės ir gyventi pačius džiaugsmingiausius ir meilės pripildytus gyvenimus kaip tik įmanoma. Mes ir toliau esame šeima ir visada būsime mylintys bei atsidavę tėvai dukrai Everly.

Po šio pranešimo skyrybų daugiau nebekomentuosime, tad iš anksto dėkojame jums už mūsų šeimos privatumo gerbimą. Siunčiame visiems daug meilės, Chanas ir Jenna.“

Chaningas Tatumas su žmona Jenna Dewan / „Scanpix“ nuotr.
Chaningas Tatumas su žmona Jenna Dewan / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Channingas Tatumas ir Jenna Dewan susituokė 2009-aisiais metais. Pora susipažino kartu filmuodamasi kino filme „Šokis hip-hopo ritmu“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama