Aktorius Bradas Pittas susilaiko dalyvauti „Oskaro“ kampanijoje, nors jam prognozuojama bent viena statulėlė

Bradas Pittas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-24 08:54
Holivudo superžvaigždei Bradui Pittui šie metai yra tiesiog puikūs. Aktorius susižėrė geriausius karjeroje įvertinimus už savo vaidmenis režisieriaus Quentin Tarantino filme „Vieną kartą Holivude“ (orig. „Once Upon a Time in Hollywood“) bei režisieriaus Jameso Gray mokslinės fantastikos trileryje „Ad Astra“, tačiau nesitikėkite, kad 55-erių metų B. Pittas rengtųsi agituoti savo kūrybą artėjančio apdovanojimų sezono metu. Pasak aktoriaus, jis nesiruošia dalyvauti „Oskaro“ kampanijoje nė vienam iš savo 2019-ųjų metų vaidmenų.

„O, žmogau. Aš susilaikysiu.“ – sako B. Pittas apie bet kurio šio sezono vaidmens kampaniją.

„Aš turiu galvoju, tu niekad negali žinoti ir būna tikrai malonu, kai ištariamas tavo vardas. Bet tikslas yra, kad filmas pasiektų žiūrovus, kad jis juos paveiktų, nesvarbu, dabar ar praėjus dešimtmečiui. Man atrodo, kad apdovanojimo vaikymasis kenkia atskleidžiamos istorijos tyrumui, tai nėra dalykas į kurį reiktų kreipti didelį dėmesį.“ – savo mintimis apie artėjantį apdovanojimų sezoną pasidalino aktorius.

Brado Pitto naujausias filmas, mokslinės fantastikos trileris „Ad Astra“, pasakojantis apie nežemiškos gyvybės pėdsakų paiešką Visatoje, sulaukė puikių kino kritikų įvertinimų ir pravėrė duris į Amerikos kino akademijos geriausio vyriško vaidmens nominaciją, tačiau daugelis „Oskarų“ prognozuotojų sutinka, kad aktorius turi dar daugiau šansų pelnyti geriausio antraplanio vyro vaidmens apdovanojimą filme „Vieną kartą Holivude“. Tikimasi, kad aktorius bus nominuotas greta kolegos Leonardo DiCaprio ir daugelis prognozuoja, jog šioje dvikovoje triumfuos būtent Bradas Pittas.

Iš to, kaip kalba B. Pittas, panašu, jog aktoriaus „Oskaro“ kampanija bus paremta pastarojo meto abiejų filmų apžvalgomis spaudoje. Nors nepriekaištingos aktoriaus vaidybos pakanka, kad jis būtų nominuotas, tačiau ar kampanijos nevykdymas pakenks jo šansams triumfuoti, paaiškės tik prasidėjus apdovanojimų sezonui.

Dar visai neseniai Bradas Pittas atskleidė, jog netolimoje ateityje aktorius planuoja drastiškai mažinti darbo valandas filmavimo aikštelėje.

„To bus mažiau ir rečiau vien todėl, kad dabar turiu kitų veiklų, kurias noriu daryti.“ – sako jis.

„Kai jauti, kad pagaliau kažką apčiuopei, ateina laikas čiupti ką nors kitą.“ – aptakiai apie tolimesnę karjerą kine kalba aktorius.

Bradas Pittas per pastaruosius kelerius metus jau atsitraukė nuo vaidybos ir pradėjo prodiusuoti filmus savo „Plan B Entertainment“ kompanijoje. Vis dėlto, iš dalies dėl Holivudo superžvaigždės statuso, filmas „Vieną kartą Holivude“ jau tapo antruoju visų laikų daugiausiai uždirbusiu režisieriaus Q. Tarantino filmu (neatsižvelgiant į infliaciją), o šiuo metu kinuose rodomas ir pilnas sales sutraukiantis trileris „Ad Astra“ aktoriui žada kosminę kelionę 2020-ųjų apdovanojimų sezone.

Naujausi straipsniai