Aktorius Arūnas Sakalauskas švenčia gimtadienį: „Apdovanojimas netikėtas – tarsi smūgis į nosį“

„Kitoks teatras“ komandos / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prestižinis teatro apdovanojimas „Auksinis scenos kryžius“ už geriausią antro plano vaidmenį, Teatro dienai skirtos iškilmės, repeticijos komedijoje itin provokuojančiu pavadinimu „Užsiimkime meile. Taip su malonumu!“, mažasis jubiliejus – tokia įspūdinga įvykių ši savaitė žinomam aktoriui Arūnui Sakalauskui šiandien, kovo 29 – ąją, švenčiančiam gimtadienį.

„Nieko neplanuoju, nes gimtadienį tikrai praleisiu Kaune, teatre, kur ruošiuosi balandžio pabaigoje rampos šviesas išvysiančiai premjerai“, - sakė 55 – ąją sukaktį minintis teatralas.

Šiuo metu vyksta itin intensyvios komedijos „Užsiimkime meile. Taip su malonumu!“ repeticijos. Spektaklyje, kuriame publika išvys dar tris herojus, A. Sakalauskas vaidins profesorių.

Aktorius pritaria spektaklio kūrėjams – nuotaikingoje premjeroje besitikintieji ištraukų iš Kamasutros vadovėlio turėtų nusivilti. Tai žymiai giliau panerti siūlantis, bet komedijos žanrui būdingų bruožų nepamirštantis spektaklis. Galiausiai jis atskleis, kad žmogus visa daro dėl vieno – meilės ir šilumos poreikio, o lengviausiai tai gauti galima atsiduodant kūniškoms aistroms. Deja, galop įsitikinama - tai tebuvo iliuzija, nes tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. O jų – tūkstančiai.

„Koks mano kuriamas profesorius? Įvairialypis. Daugiau nieko detalizuoti negaliu, nes esu linkęs manyti, kad jei daug pripasakosi, kol dar niekas neįvyko, vėliau gali viskas gautis ne taip, kaip planavai“, - sakė A. Sakalauskas, pridurdamas, jog tai ne vienintelis prietaras, kurio jis paiso.

Pavyzdžiui, aktorius garsiai nekalba ir apie savo svajones. Jis tiki ir tuo, kad, per gatvę nubėgus juodai katei, reikia tris kartus nusispjauti per kairį petį.

Sukaktuvininkas tvirtino nesitikėjęs, jog gimtadienio savaitė bus tokia gausi įvykių. Vykdamas į Klaipėdą, „Auksinių scenos kryžių“ teikimus jis sakė nejautęs, jog greta trijų svarbiųjų teatro apdovanojimų tą vakarą jis galės pasidėti dar vieną.

„Tie „kryžiai“ vis iš kažkur išlenda. Ir ne už tai, už ką reikėtų... Tai – kaip netikėtas smūgis į nosį. Vis atrodo, kad buvo vertesnių vaidmenų...“, - su šypsena sakė A. Sakalauskas.

Nors aktorius nemėgsta būti ten, kur yra daug žmonių, geriausiai jis atšventė 50–ąjį gimtadienį - su draugais naktiniame klube, o įsimintiniausią gimtadienio dovaną jam vaikystėje įteikė mama.

„Man padovanojo tokius gražius batukus, kad net nusiauti jų nenorėjau. Miegojau lovoje juos avėdamas. Kaip tuomet džiaugiausi!“, - sakė mažąjį jubiliejų švenčiantis A. Sakalauskas.

„Kitoks teatras“ komandos kuriamas spektaklio „Užsiimkime meile. Taip su malonumu!“, kuriame aktorius kuria vieną pagrindinių vaidmenų, debiutas balandžio 23 – ąją turėtų įvykti Kėdainiuose. Spektaklyje taip pat turėtų vaidinti Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Ramūnas Šimukauskas ir kt.

„Kitoks teatras“ komanda panirusi į repeticijas (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau