Aktoriui Karoliui Sakalauskui – 35-eri: naujas darbas, sugrįžimas į televiziją ir patirtį įprasminanti tatuiruotė

Karolis Sakalauskas su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-01-31 13:42
Paskutinį sausio trečiadienį aktorius, ilgą laiką ugniagesiu gelbėtoju-naru dirbęs Karolis Sakalauskas (35) mini savo gimimo dieną. Naujienų vyro gyvenime šiuo metu netrūksta. „Rytas prasidėjo nuo vaikų apkabinimų, abu pasveikino. Žmona negailėjo gražių žodžių, tačiau didelį ačiū noriu pasakyti savo naujo būrio vadui. Seniai esu turėjęs tėvadienį“, – rimtas pareigas šiuo metu valstybinėje įstaigoje užimantis vyras.

Karolis Sakalauskas juokauja, kad lietuviai labai greitai pamiršta ir „nurašo“ iš akiračio trumpam dingstančius aktorius. Dar greičiau tai padaro žiniasklaida. Kalbėdamas su portalu Žmonės.lt jis šmaikščiai pareiškia: „Štai dabar manęs nebevadinsite buvusiu aktoriumi. Filmuojuosi seriale „Pasmerkti IV“, kuris po kelių metų pertraukos vėl pasieks televizijos ekranus.“

Pokyčiai profesiniame gyvenime

Pagal darbo sutartį K. Sakalauskas 5 metus privalėjo tarnauti ugniagesiu gelbėtoju-naru. Ne kartą vyras skundėsi, jog prieš pasirinkdamas šią profesiją jis apie darbą buvo kitokios nuomonės. Norėdamas prisidėti prie žmonių gelbėjimo, kartais jis nesuprasdavo, kodėl galingi vyrai dienas leidžia šluodami darbo patalpas ir atlikdami kitus su profesija nesusijusius reikalus.

K. Sakalauskas šiuo metu užima pareigas kitoje valstybinėje įstaigoje. Tiesa, atvirauti apie savo profesiją negali. Su mielu noru Karolis pasakoja tik apie grįžimą į televiziją.

„Vaidinti seriale pakvietė Rolandas Skaisgirys. Todėl sakau, kad šis vyras mane vėl mane padarė aktoriumi. Vaidinu apsaugininką-komandorą. Amerikoje tai yra normali apsaugos kompanija. Seriale su kolega saugosim pagrindinius jo herojus.“

Savo grįžimo į televizijos ekranus K. Sakalauskas per daug nesureikšmina. Sako, kad nebuvo jis nei žvaigždė, nei kažkur prapuolęs.

„Dažnai pučiame burbulą. Visuomet sukiodavausi televizijoje, gal ne tiek dėmesio ar pasiūlymų sulaukdavau. Džiaugiuosi ir vėl vaidindamas. Apie serialą teigiamai atsiliepia mano pažįstami. Ne iš vieno esu girdėjęs, kad, va, šį dažnai pasižiūrime.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Už palaikymą dėkoja šeimai

Gimtadienį švenčiantis aktorius šiandien už geriausius metus dėkoja susiklosčiusiam likimui ir artimiesiems. Šeima – brangiausia ir svarbiausia vertybė. Su žmona praėjusiais metais jiedu minėjo laimingos santuokos dešimtmetį.

Abu su Jolanta įtemptai dirba, tačiau stengiasi vienas nuo kito nenutolti. Pavyzdžiui, ne taip ir seniai su vis šeima jie atostogavo Turkijoje.

Gimimo dieną K. Sakalauskas nepamiršta padėkoti savo naujam būrio vadui. Vyras džiaugiasi, kad per tiek metų pagaliau sulaukia kolegų palaikymo. „Jau seniai iš vado nebuvau girdėjęs siūlymo pasiimti tėvadienį. Aš jam ir sakau, ar galiu tai padaryti per gimtadienį?“

Karolio tėvai vis dar sveiki, žmona švyti, o vaikai auga laimingi.

„Kad reikėjo keisti automobilio padangas ir diskus – smulkmena“, – tikina K. Sakalauskas.

Šiais metais vyras pradėjo ir intensyviau sportuoti. Gaisrinėje visuomet trūko motyvacijos. Atmosfera buvo tokia slegianti, kad Karolis jautėsi tarsi anksčiau laiko pasenęs.

Geri aktoriaus bičiuliai jam pakeitus darbą jau po mėnesio pastebėjo skirtumą. Daugelis klausė, kas atsitiko. Karolis atsigavo, pražvalėjo. Atsirado motyvacijos. Sportas, anksčiau buvęs jo gyvenimo dalimi, ilgainiui buvo mestas į šalį. Anksčiau K. Sakalauskas daug sportuodavo. Gaisrinėje šią aistrą šiek tiek apleido. Dabar jis su malonumu vėl lieja prakaitą sporto salėje.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
NO LIMIT TATTOO nuotr.
NO LIMIT TATTOO nuotr.

Kūną papuošė simbolišku piešiniu

Kiekviena Karolio tatuiruotė turi reikšmę. Paskutinioji, kurią aktorius dar tik pradėjo daryti, reikš vieno iš jo gyvenimo etapų pabaigą. Jis užveria vienas duris, tačiau, kas už jų liko, pamiršti nenori.

„Tai didžiulė tatuiruotė-projektas. Vadinamoji rankovė. Pagalvojau, kad įprasminsiu tuos penkerius metus, kai dirbau ugniagesiu gelbėtoju-naru. Per visą ranką padarytame piešinyje – daug motyvų. Meistras man ištatuiravo ugniagesius. Jie gesina namą. Tatuiruotėje matyti ir žmogus-naras. Nusipiešiau ir senovinę kino kamerą, su kino juosta – simbolizuojančias aktoriaus profesiją“, – pasakoja K. Sakalauskas.

Iš pradžių meistro klausęs patarimo, Karolis sako, kad šis susižavėjo idėja, įprasminti brangią veiklą. Juolab, kad ji susijusi su kitų žmonių gelbėjamomis gyvybėmis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai