Aktoriui Hugh Jackmanui diagnozuotas odos vėžys

Hugh Jackmanas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-22 07:14
Australų aktorius Hugh Jackmanas ketvirtadienio vakarą atskleidė, kad jam buvo diagnozuotas odos vėžys.

45-erių aktorius apie jį užklupusią ligą papasakojo savo „Twitter“ paskyroje.

„Deb (žmona Deborra-Lee Furness – red. past.) liepė man pasitikrinti keistą dėmę ant nosies. Varge, ji buvo teisi! Man diagnozavo bazalinių ląstelių karcinomą. Prašau, nebūkite tokie kvailiai kaip aš. Pasitikrinkite. Ir naudokite apsauginį kremą nuo saulės!!!“ – rašė „Oskarui“ už vaidmenį miuzikle „Vargdieniai“ nominuotas aktorius.

Hugh Jackmanas tuo pačiu pasidalijo ir nuotrauka, kurioje matyti, kaip atrodo jo sutvarstyta nosis po gydymo – aktorius apie jam diagnzouotą ligą prakalbo ją jau išsigydęs.

Bazalinių ląstelių karcinoma, kuri diagnozuota garsiam aktoriui, yra dažniausiai pasitaikanti odos vėžio forma pasaulyje. Nuo jos retai mirštama, tačiau negydant galima susilaukti rimtų problemų – vėžys gali plisti į kitus organus (akis, ausis, nosį). Negydoma bazalinių ląstelių karcinoma taip pat gali negrįžtamai subjauroti odą ir sutrikdyti jutimo organus ir jų veiklą – klausą, regą.

Panašias odos vėžio formas sėkmingai yra išsigydę ir kiti garsūs aktoriai: Ewanas McGregoras, Michelle Monaghan, Melanie Griffith.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai