Aktoriui, grupės „30 Seconds to Mars“ lyderiui Jaredui Leto peršama ir Miley Cyrus, ir Lupita Nyong'o

Lupita Nyong'o, Jaredas Leto ir Miley Cyrus / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-24 22:33
Aktorius ir grupės „30 Seconds to Mars“ lyderis Jaredas Leto (42 m.) neatsigina moterų dėmesio, o bulvarinė spauda nepaliauja piršti jo su garsiomis moterimis. Pastarosiomis savaitėmis netyla kalbos, esą jis užmezgė romanus tiek su skandalingąja Miley Cyrus (21 m.), tiek su metų atradimu vadinama aktore Lupita Nyong'o (30 m.).

Nors pats aktorius teigia neturintis laiko meilei ir rimtiems santykiams, tačiau spauda vis tiek jį žūtbūt nori su kuo nors supiršti. O tam užtenka tik vieno pasimatymo arba paparacų užfiksuoto pokalbio su dailiosios lyties atstove.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Štai „New York Post“ skelbia, kad vasario pradžioje Jaredas Leto viename restorane Niujorke buvo pastebėtas romantiškai leidžiantis laiką su kolege Lupita Nyong'o. Liudininkų teigimu, jiedu visą vakarą buvo susiglaudę ir elgėsi tikrai ne vien kaip paprasti draugai ar kolegos.

Tačiau nespėjus šiems spėjimams pasitvirtinti, Jaredą Leto „Us Weekly“ supiršo su kita moterimi – skandalingąja dainininke Miley Cyrus. Praėjusią savaitę pasirodžiusioje publikacijoje skelbiama, esą jiedu jau kurį laiką leidžia laiką kartu, o dvigubai už Jaredą Leto jaunesnė Miley Cyrus ne vieną naktį liko nakvoti jo namuose. Neįprasta porelė esą turi labai daug bendro: sutampa jų požiūriai į muziką ir meną.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iš šios neįprastos trijulės kol kas vienintelė Lupita Nyong'o pakomentavo sklandančius gandus apie jos romaną su Jaredu Leto. Aktorė į visą šią istoriją pažiūrėjo su humoru ir kai pokalbių laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ jos paklausė apie santykius su Jaredu Leto, ji linksmai atsakė: „O, bet aš maniau, kad Miley Cyrus mus išskyrė. Tai paskutinė naujiena, kurią aš girdėjau“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai