Aktoriui Ewanui McGregorui gimė penktoji atžala: apie tai pasauliui pranešė jo vyresnioji dukra

Ewanas McGregoras ir jo mylimoji Mary Elisabeth Winstead bei dukra Clara su sūnumi / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-28 12:51
Aktoriui Ewanui McGregorui ir jo mylimajai Mary Elizabeth Winstead gimė kūdikis. Pora susilaukė sūnus, praneša portalas „Daily Mail“.

Ši žinia aktoriaus Ewano McGregoro gerbėjams buvo kiek netikėta, kadangi apie jo mylimosios nėštumą iki šiol nebuvo skelbiama.

Tiesa, net ir gimus kūdikiui užsienio žiniasklaida apie tai sužinojo iš aktoriaus dukros Claros. Socialiniuose tinkluose 25-erių mergina paviešino nuotrauką, kurioje glėbyje ji laiko neseniai gimusį brolį.

„Sveikas atvykęs, mažasis broli. Sveikinimai tėčiui ir Mary. Tai geriausia dovana!“, – rašė ji po nuotrauka.

Gimęs berniukas yra pirmasis aktoriaus sūnus. Ewanas McGregoras su buvusia žmona Eve Mavrakis turi keturias dukras – Clarą, Esther, Jamyan ir Anouk. Tiesa, Jamyan ir Anouk – įvaikintos, tačiau ypatingai mylimos dukros.

Ewano McGregoro santuoka su Eve Mavrakis nutrūko 2017-aisiais – po beveik 22 drauge praleistų metų. Poros skyrybų procesas oficialiai užbaigtas tik 2020 m. rugpjūtį.

Ewanas McGregoras su žmona Eve Mavrakis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Ewanas McGregoras su žmona Eve Mavrakis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Su dabartine mylimąja Mary Elizabeth Winstead, Ewanas McGregoras drauge nuo 2017 m. Pora susipažino televizijos serialo „Fargo“ filmavimo aikštelėje.