Aktorių Seano Penno ir Robin Wright dukra Dylan Penn žurnalui pozavo visiškai nuoga

Dylan Penn / „Treats!“ viršelis/Tony Durano nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-10 10:33
Aktorių Seano Penno ir Robin Wright dukra aktorė ir modelis Dylan Penn neslėpdama beveik nieko pozavo erotiškoms žurnalo „Treats!“ nuotraukoms.

22-ejų Dylan Penn savo grožybes demonstruoja žurnalo viršelyje, atsirėmusi į sieną, ranka pridengusi krūtis, o „Fendi“ rankine – klubus.

Kitose žurnale paskelbtose nuotraukose Dylan Penn pozuoja tik su didžiuliu vėriniu, kuris krinta žemiau klubų, dar kitose – tik su juoda tinkline palaidine.

Daugiau fotosesijos nuotraukų galite pamatyti paspaudę ČIA.

Interviu žurnalui ji gyrė ją įamžinusį fotografą Tony Duraną už skoningą darbą ir pripažino, kad fotosesija apsinuoginus buvo sunkesnė nei ji manė.

„Žinojau jo fotografijas dar prieš tai, kai manęs buvo paprašyta fotografuotis, ir tikrai žavėjausi juo kaip menininku. Man visuomet patiko jo nespalvoti aktai, jie visuomet būdavo taip skoningai padaryti ir, kalbant konkrečiau, atskleisdavo tą neabejotinai elegantišką, bet stiprų grožį, kurį, mano nuomone, įkūnija visos moterys“, – paaiškino ji.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Tai tikrai buvo patirtis, kurios niekada nepamiršiu. Niekada nebūčiau pamaniusi, kad išsirengti nuogai, prisidengiant vaginą „Fendi“ rankine, bus taip sunku!“ – sakė ji.

Kovo mėnesį skalndė gandų, kad „Playboy“ redaktoriai pasiūlė Dylan Penn 150 tūkst. dolerių už pozavimą jų viršeliui, bet ji galiausiai tą pasiūlymą atmetė.

Naujausi straipsniai