Aktorių Hugh Jackmaną sporto klube užpuolė moteris, apsiginklavusi elektriniu skustuvu

Aktorius Hugh Jackmanas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-15 12:23
Šeštadienio rytą Manhatene esančiame sporto klube „Gotham Gym“ aktorius Hughas Jackmanas (44) vietoje rytinės treniruotės turėjo kovoti su savo gerbėja. Apsiašarojusi moteris sviedė į aktorių elektrinį skustuvą.

Kaip pranešama policijai pateiktame pareiškime, 8 val. ryto apsiašarojusi aktoriaus persekiotoja Kathleen Thurston (47) įsiveržė į sporto klubą, metė į treniruotei pasiruošusį aktorių elektrinį skustuvą, pilną jos gyvaplaukių, ir puolė aktoriui į glėbį klykdama „Aš tave myliu“. Tikras išbandymas H.Jackmano vikrumui, rašo portalas Gawker.com.

Tiesa, aktorius, manydamas, kad K.Thurston iš savo kelnaičių išsitrauks ne elektrinį skustuvą, o ginklą, pasitraukė. Taip išvengdamas ir smūgio, ir moters apkabinimo. Atlikusi šį veiksmą, kol visi buvo ne tik nustebę, bet ir gerokai pasimetę, moteris išsmuko pro apsaugą į lauką. Tačiau neilgai trukus buvo sučiupta už kelių kvartalų nuo įvykio vietos.

Anot laikraščio „The Post“, Niujorko policijos departamentas pasisavino ginklą ir šiuo metu tikrina, ar plaukų skustuve aptiktų plaukų  DNR atitinka užpuolikės.

Be to, tai nėra pirmas kartas, kuomet K.Thurston sučiumpama persekiojanti Hugh Jackmaną, nes panašių nuotykių buvo įvykė ir praeityje. Šiuo metu moteris gyvena psichiškai nesveikų žmonių prieglaudoje.
Po įvykio H.Jackmanas žurnalistams sakė: „Šiai moteriai akivaizdžiai reikia pagalbos, taigi aš tikiuosi, kad ji ją gaus.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai