Aktorių Aleco Baldwino ir Kim Basinger dukra Ireland Baldwin atsigulė į reabilitacijos kliniką

Ireland Baldwin / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-14 14:30
Aktorių Aleco Baldwino ir Kim Basinger duktė modelis Ireland Baldwin (19 m.) užsirašė į vieną Kalifornijos reabilitacijos centrą, kad susitvarkytų su „tam tikra emocine trauma“.

Gražuolė manekenė pirmadienį nuvyko į Malibu esantį reabilitacijos centrą SOBA, kuriame teikiamos gydymo paslaugos nuo priklausomybės narkotikams ir alkoholiui, užsibrėžusi, kaip tvirtinama kai kuriuose pranešimuose, atprasti nuo „besaikio piktnaudžiavimo vakarėliais“.

Tačiau pati Ireland Baldwin socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pasišaipė iš šių gandų: „Intensyvus lankymasis vakarėliuose“ – Cha cha! Matyt, esu reabilitacijos centre dėl intensyvus lankymosi vakarėliuose, taaaad kiek užsislėpsiu ir galbūt gausiu šaldyto jogurto.“

Vis dėlto ji patvirtino, kad pradėjo dviejų savaičių kursą reabilitacijos centre.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Užsirašiau į SOBA dviem savaitėms, kad mažumėle pasprukčiau. Nelakstau taip jau nežabotai po vakarėlius, esu čia tam, kad susitvarkyčiau su tam tikra emocine trauma ir gaučiau intensyvios terapijos kursą, reikalingą pasitaisyti“, – parašė ji.

Vieną dieną pajusiu, kad galiu atvirai pasidalyti savo istorija. O dabar man reikia tik atsikvėpti.

„Vieną dieną pajusiu, kad galiu atvirai pasidalyti savo istorija. O dabar man reikia tik atsikvėpti. Man reikia pasikeisti, kad galėčiau padirbėti su savim ir susirinkti visus reikiamus įrankius. Turiu įveikti viską, per ką esu praėjusi, ir atsikratyti viso to skausmo, kurį paslėpiau po užraktu nepasiekiamose vietose“, – rašė ji.

Svetainė „Radar Online“ pranešė, kad Ireland Baldwin „nenoromis“ sutiko užsirašyti į SOBA, nes taip padaryti dėl piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis ją vertė šeima, tačiau vienas šaltinis, artimas manekenei, tai paneigė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Ji nevartoja, tai nesusiję su narkotikais, ji užsirašė savo noru, – sakė šaltinis. – Jai pastaruoju metu teko patirti sunkių situacijų, dėl to ji yra kiek paveikta streso ir sukrėsta, ji tiesiog yra proaktyvi“.

Ireland Baldwin neseniai išsiskyrė su repere Angel Haze – tai ją labai stipriai paveikė ir, šaltinių teigimu, ji paniro į depresiją.

Ireland yra Aleco Baldwino ir Kim Basinger, kurie išskyrė 2002 metais po dešimtmetį trūkusio santuokinio gyvenimo, duktė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai