Aktoriaus Willo Smitho atžalos žengia tėvo pėdomis

Aktoriaus Willo Smitho vaikai išsiskiria ne tik išvaizda, bet ir pasiekimais. Kairėje - sūnus iš pirmos santuokos Trey Smith / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-19 08:40
Amerikiečių aktorius Willas Smithas (48) – vienas iš tų laimingų tėvų, kurie gali didžiuotis savo atžalomis ir net šėlti kartu.

Jo 18-metis sūnus Jadenas savo įvaizdžiu ne vieną gimdytoją varytų į neviltį, bet tik ne savo žymų tėvą. Vaikinas ilgai nešiojo dredus, mėgdavo suimti juos į uodegą. Neseniai vaikinas nusprendė jų atsisakyti – plaukų „palmę“ nukirpo tėvas ir dar pats pasimatavo. Vyrai pokštaudami sudėjo nuotraukas į „Instagram“.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.
Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Ne, Willas Smithas neliepė sūnui keisti šukuosenos, tiesiog žvaigždės atžala gavo vaidmenį filme „Life in a Year“. Tuo savo paskyroje pasidalino Smithas vyresnysis. Filme Jadenas vaidins kartu su Cara Delevingne – ši dėl juostos pareiškė net nusiskusianti plikai galvą. Pagal scenarijų vaikinas, sužinojęs, kad jo mergina serga nepgydoma liga, stengiasi padaryti taip, kad paskutinės jos dienos taptų pačiomis ryškiausiomis gyvenime. Štai dėl to Jadenas ir atsisveikino su dredais.

Kita Willo Smitho atžala – duktė Willow, nors dar tik 16-os, kuria grandiozinius planus. Ji rašo knygą, pagal ją statys animacinių filmų serialą. Willow domisi feminizmo idėjomis, todėl jos knygoje ir seriale bus svarbi moterų teisių tema.

Serialą kurs Smithų kompanija MSFTS. Knygos herojė turi ypatingą dovaną – gali matyti savo buvusius gyvenimus. Netrukus ji įgaus dar daugiau galių, o tai mergina panaudos gelbėdama savo miestą.

„Kūrybingas, laukinis herojės charakteris reikalauja unikalios pasakojimo struktūros“, - apie savo kūrinį leidiniui „Deadline“ pasakojo Willow Smith.

Mergina jau spėjo sužibėti – filmavosi keliose juostose bei serialuose, įgarsino vieną animacinio filmo „Madagaskaras 2“ personažą. Be to, paauglė ir dainuoja – išleido keletą albumų ir pasirašė kontraktą su reperiu Jay Z.

Mergaitė pageidaujama reklamose – filmavosi mados namų „Chanel“ ir „Marc Jacobs“ sumanymuose. Negana to, Willow Smith yra geros valios ambasadorė, padeda Afrikos vaikams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai