Aktoriaus Richardo Gere'o žmona Alejandra susilaukė kūdikio: porai gimė sūnus

Richardas Gere'as ir Alejandra Silva
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-23 10:55
Legendinis Holivudo aktorius Richardas Gere'as (70) su daugiau nei trimis dešimtmečiais jaunesne žmona Alejandra Silva (37) slapta susilaukė antrosios atžalos.

Kaip skelbia naujienų portalas HOLA!, porai gimė berniukas. Šeima laiką šiuo metu leidžia Niujorko užmiestyje. Pirmagimio Alexanderio Richardas ir Alejandra susilaukė 2018-ųjų vasario mėnesį.

Richardas Gere'as ir Alejandra Silva/Vida Press nuotr.
Richardas Gere'as ir Alejandra Silva/Vida Press nuotr.

R. Gere'as ir A. Silva turi vaikų su buvusiais partneriais. Richardas su buvusia žmona Carey Lovell augina dvidešimtmetį sūnų Homerį, o Alejandra iš iširusios santuokos su verslininku Govindu Friedlandu augina septynmetį Albertą. 

 

Richardas Gere'as ir Carey Lowell / „Scanpix“ nuotr.
Richardas Gere'as ir Carey Lowell / „Scanpix“ nuotr.

R. Gere'as ir A. Silva susituokė 2018-ųjų balandį. Jų vestuvės vyko Niujorko užmiestyje. Laminga nuotaka tuo metu kalbėdama su spauda prisipažino, kad „yra laimingiausia moteris pasaulyje ir jaučiasi kaip pasakoje“. Jai antrino ir garsusis aktorius: – „Aš esu laimingiausias vyras visatoje. Ir kaip galėčiau nebūti? Vedžiau gražią, protingą, jautrią, žmonėms padedančią moterį, kuri yra labai smagi, kantri, kuri moka atleisti, kuri yra puiki kulinarė ir gamina skaniausias pasaulyje salotas“. 

 

Naujausi straipsniai