Aktoriaus Arūno Storpirščio sūnus Simonas: „Daugelis galvojo, kad tėtis mane prastūmė”

Simonas Storpirštis / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-21 12:22
Kodėl vienam gyvenime sekasi, o kitam kažkas nuolat neišeina? Kodėl vienas laimingas, o kitas kas savaitę lankosi pas psichoterapeutą? Ar todėl, kad vieni gimė su marškinėliais ir auksiniu šaukštu burnoje? Ir kiek gyvenime lemia tėvai ir auklėjimas? „Iš tavęs nieko nebus, eisi gatvių šluoti”, – tai garsaus aktoriaus Arūno Storpirščio sūnus iš savo mokytojos sako girdėjęs dažnai.

Simonas tikina, kad jo pavardė jam būdavo it prakeiksmas, nes daugelis galvojo, kad tėtis jam nutiesė raudoną kilimą į aktorystės mokslus ir karjerą.

„Įsivaizduokit, kai stojau į aktorinį, komisijoje buvo mano tėčio geri bičiuliai ir net mano dėdė. Ir aš įstojau. Daugeliui turbūt atrodė, kad mane priėmė dėl pavardės, kad tėtis mane prastūmė. Tiesą sakant, aš pavargau įrodinėti ir net nežinau, kodėl mane priėmė”, – LNK laidoje „Valanda su Rūta” pasakoja Simonas Storpirštis.

Simonas Storpirštis su sūnumi/Asmeninio archyvo nuotr.
Simonas Storpirštis su sūnumi/Asmeninio archyvo nuotr.

Aktorius prisipažįsta, kad nebuvo pavyzdingas žinomų tėvų sūnus. Mokyklą Simonas baigė per 13 metų, nes buvo paliktas 10 klasėje mokytis du kartus. „Aš tiesiog pusę metų nevaikščiojau į pamokas. Buvau įsigudrinęs meluoti. Tą pusmetį rytus praleisdavau kavinėje, o po to keliaudavau į kompiuterinę. Galiausiai, kai mane pričiupo tėtis, vienintelį kartą gyvenime gavau riebų antausį“, – prisimena Simonas.

Simonas Storpirštis  / Gretos Skaraitienės nuotr.
Simonas Storpirštis / Gretos Skaraitienės nuotr.

Kitas laidos dalyvis, Lietuvą Eurovizijoje atstovavęs Jurijus Veklenko sako, kad, jei ne mama, jis nebūtų atsidūręs muzikos pasaulyje: „Esu jai dėkingas už balsą, už talentą, už išvaizdą ir už tai, kad nukreipė mane tinkamu keliu, nes galėjau nueiti šunkeliais.“ Jurijus prisimena, kad taip pat kaip Simona Storpirštis, nelankė mokyklos ir bėgdavo iš muzikos pamokų. Tuomet jam labiau rūpėjo gatvės gyvenimas, tačiau mamos rūpestis ir auklėjimas atvedė jį š tinkamą kelią.

Jurijaus Veklenko akustinis koncertas/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Jurijaus Veklenko akustinis koncertas/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Vladislavas Pocius žiūrovams papasakoja kur kas dramatiškesnę savo gyvenimo istoriją. Vos 14 metų Vladislavas pradėjo bėgti iš namų, susidėjo su netinkama kompanija, o vėliau išbandė ir narkotikų. Jauno žmogaus gyvenimas ritosi į dugną, kol galiausiai mama nebetikėjo jo pažadais grįžti į normalų gyvenimą ir užtrenkė duris. Vladislavas atsidūrė laiptinėje. 21 metų supratęs, kad pasiekė dugną, jis nuvyko į priklausomybių centrą, ten praleido metus ir išsigydė nuo priklausomybių. Dabar vyras pats įkūrė centrą, padedantį į priklausomybes įklimpusiems žmonės.

Kiek tėvai įdėjo pastangų ir kaip auklėjo savo atžalas, kad jie taptų tokiais, kokie yra dabar – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Valanda su Rūta“.

Naujausi straipsniai