Aktoriaus A. Baldwino nesužavėjo naujausia dukros Ireland nuotrauka: paprašė pasiaiškinti

Ireland Baldwin ir Alecas Baldwinas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Panašu, kad gražuolės manekenės Ireland Baldwin (23) šeimos vyrai nesitaiksto su drąsiais merginos poelgiais.

Neseniai 25 tūkst. gerbėjų palaikymo sulaukusi apsinuoginusios Ireland Baldwin nuotrauka instagrame nesužavėjo jos dėdės Billy Baldwino ir tėčio Aleco Baldwino.

Justino Bieberio mylimosios Hailey pusseserė vieno prabangaus Niujorko viešbučio balkone pozavo be galo drąsiai, nepalikdama vietos gerbėjų fantazijai. Tiesa, netrukus ji sulaukė prašymo pasiaiškinti iš savo giminaičių.

Billy ir Alecui Baldwinams (Billy – merginos dėdė, o Alecas – tėvas) – Ireland vis dar vaikas.

Alecas Baldwinas su dukra Ireland Baldwin / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po jos nuotrauka pirmiausia komentarą paliko Billy: „Sunku dėdei Billy pamėgti tokias fotografijas. Nejauku.“

Netrukus prsijungė ir Ireland tėtis Alecas bei jos pasiteiravo: „Atsiprašau, ką tai reiškia?“

Gerbėjai, žinoma, stojo ginti modelio, juk šiuolaikiniame pasaulyje instagramo žvaigžės dažnai nevengia nuogo kūno, jo nesigėdija.

Primename, kad 2007 metais kilo didžiulis skandalas po to, kad A. Baldwinas savo dukrą, jai niekaip neprisiskambinęs, išvadino „šiurkščia, negalvojančia, maža kiaule“ ir išsakė ne pačių gražiausių žodžių apie jos motiną). Žinutę jis paliko autoatsakiklyje.

Vėliau Ireland tvirtino, kad visa tai jau seniai pamiršo. „Tuo metu tėvas išgyveno ne pačius geriausius laikus, o jam tiek daug kainavęs incidentas (įrašui patekus į viešumą iš Baldwino laikinai atėmė teisę bendrauti su dukra – red. past.) buvo labai išpūstas. Jis visada taip kalbėdavo, kai būdavo labai susinervinęs ar supykęs, niekas į tai nebekreipė dėmesio...“

Skaitykite daugiau