Aktoriams Mykolui Vildžiūnui ir Oneidai Kunsungai gimė dukra

Mykolas Vildžiūnas ir Oneida Kunsunga / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-20 16:33
Aktorių Mykolo Vildžiūno (35) ir Oneidos Kunsungos (28) šeimoje didelis džiaugsmas – pora trečiadienio vakarą susilaukė kūdikio, praneša Žmonės.lt. Oneidos ir Mykolo šeimą papildė dukra.

„Taip, trečiadienio vakarą mums gimė dukra. Tiek naujagimė, tiek gimdyvė jaučiasi puikiai, o ir aš jaučiuosi labai gerai, esu labai laimingas“, – Žmonės.lt sakė M.Vildžiūnas.

Koks jausmas laikyti ką tik gimusį kūdikį ant rankų? „Visi, kas tai patyrė, žino, kad ši akimirka – nepaprastai džiugi. Tai išgyvenau ir aš“, – džiugių emocijų neslėpė laimingas tėtis.

Pora sako kol kas dar sprendžia, kokiu vardu pavadinti mergaitę. Neva dar reikia šiek tiek luktelėti. „Apie vardą dar galvojame, norim dar įsižiūrėti į dukrą, pagalvoti“, – Žmonės.lt kalbėjo M.Vildžiūnas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Oneidai – tai pirmasis vaikas, o M.Vildžiūnas iš ankstesnių santykių turi dukterį Sarą.

Dar prieš šeimos pagausėjimą Žmonės.lt kalbintas režisierius, aktorius M.Vildžiūnas prisipažino: „Neapsakomas jausmas žinoti, kad greitai mūsų vaikas išvys pasaulį.“

Žmonės.lt primena, kad Mykolas ir Oneida romantiškus santykius puoselėti pradėjo 2013-ųjų vasarą, o po dvejų metų, 2015-ųjų rugpjūtį susituokė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje susituokė režisierius Mykolas Vildžiūnas ir aktorė Oneida Kunsunga

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai